سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، سلیمان جوانمردی در نشست خبری خود با اصحاب رسانه اظهار داشت :در حال حاضر در شهرستان نهاوند ۴۰ هیئت ورزشی فعالیت دارند و تمامی این هیئت ها ساماندهی شده هستند.

جوانمردی با اشاره به اینکه ۴۰ نفر از ورزشکاران نهاوند به تیم های ملی دعوت شده اند گفت : ۲۵ درصد مدال آوری های کشور مربوط به ورزشکاران نهاوند می باشد که در حال حاضر ۴۰ نفر از ورزشکاران این شهرستان به تیم های مختلف ملی دعوت شده اند .

وی افزود : ۳ نفر از مربیان ورزشی شهرستان نهاوند نیز برای اردوهای تیم های ملی دعوت شده اند .

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان نهاوند گفت: ۲۵ ورزشکار استعداد برتر استان همدان از شهرستان نهاوند هستند.

وی در ادامه با اشاره به دعوت دو بانوی ورزشکار به مسابقات جهانی کوراش در کشور هندوستان بیان داشت : دو بانوی ورزشکار نهاوندی در مسابقات جهانی کوراش در کشور هندوستان حضور خواهند یافت ، رقابت‌های انتخابی مدعیان تیم ملی کوراش زنان جمهوری اسلامی ایران، جهت حضور در مسابقات قهرمانی جهان هندوستان با حضور ۸۵ کوراش کار در آکادمی ووشو مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد.

وی افزود : در این مسابقات با معرفی نفرات برتر اوزان مختلف به پایان رسید و خانمها لیلا سیاهوشی در وزن ۴۸- کیلو گرم و صبا کرمعلی در وزن ۷۸- کیلوگرم از شهرستان نهاوند راهی مسابقات جهانی هندوستان می شوند.

جوانمردی اظهار داشت: ۲۵ درصد تیم ملی کوراش جمهوری اسلامی ایران در تصاحب شیرزنان نهاوندی می باشد و مسابقات جهانی کوراش طی روزهای دوم تا هفتم آذرماه سالجاری در شهر پونام هندوستان برگزار می شود که صبا کرمعلی و لیلا سیاهوشی از امیدهای کسب مدال برای جمهوری اسلامی ایران می باشند.

وی در ادامه در خصوص سالن باستانی مجموعه علیمرادیان شهرستان نهاوند گفت : این سالن که دارای مشکلات زیادی هم هست با بدهکاریهایی که به پیمانکاران دارد افتتاح شده است که امیدواریم مشکلات این مجموعه به زودی مرتفع شوند .

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان نهاوند با اشاره به اینکه تنها نمایندگی ورزش در شهر فیروزان است ، بیان داشت: فعالیت نمایندگی های ورزش در شهرهای گیان و برزول غیر قانونی است و با هر گونه فعالیت با این عنوان برخورد خواهد شد و تنها نمایندگی ورزش در شهر فیروزان میباشد و بقیه ی شهرها فاقد نمایندگی هستند.

وی در خاتمه در خصوص اهدای جهیزیه به نوعروسان گفت: اداره ورزش و جوانان هرساله تعدادی جهیزیه تهیه و در اختیار نوعروسان می گذارد که امسال ۲۰ جهیزیه به مبلغ ۲۰۲ میلیون تومان به این نوعروسان اهدا شد .

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location