سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین،  معاونت خدمات شهری شهرداری نهاوند گفت:با توجه به دپوی زباله در نقاط مختلف، و بارگیری مجدد آن که موجب بروز مشکلاتی از جمله بوی بد و نیز برجای ماندن شیرآبه‌های زباله می شود، در اولین قدم با تعمیر و راه اندازی کامیون بازو غلطان مکان های جمع آوری زباله را حذف کردیم.

مجید مومیوند افزود: باتوجه به کمبود ماشین آلات جمع آوری زباله و عدم تجهیز به دستگاه پرس زباله،باکس های بزرگ به صورت موقت و مقطعی مورد استفاده در محلات قرار می گرفت.

مومیوند بیان کرد: با تجهیز کامیون های جمع آوری زباله و راه اندازی دو دستگاه کامیون پرس دار،جمع آوری زباله به صورت همزمان و عدم دپوی زباله در دو محله به عنوان گام اول در حال انجام است و دپوی زباله به صورت کامل حذف شده است.

وی بیان کرد: نصب و جانمایی باکس های زباله جدید وتعمیر باکس های شکسته در انبار شهرداری توسط تیم فوریتهای زیباسازی انجام می شود.

مومیوند درپایان گفت: هم اکنون تمام ماشین آلات جمع آوری زباله در ارائه خدمت به همشهریان فعال بوده و باکس های زباله به صورت سرتاسری تعمیر و مورد استفاده است که با تلاش پاکبانان چرخه‌ی جمع آوری،دپو و بارگیری مجدد حذف شد و جمع آوری به صورت همزمان انجام می شود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location