سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین،  حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی مغیثی امام جمعه نهاوند در خطبه های این هفته نماز جمعه نهاوند گفت: دشمنان از هر طرفندی برای نابودی انقلاب استفاده کرده اند و یک روز جنگ را بر ما تحمیل کردند ولی موفق نشدند.

وی اظهار داشت: بعد از جنگ فتنه ها و گروهک ها و منافقین را به جان انقلاب انداختند و بعد تحریم و فشار اقتصادی را بر کشور تحمیل کردند ولی نتوانستند کاری بکنند.

امام جمعه نهاوند افزود: اغتشاشات و عملیات تروریستی کار دشمن است و پشت این اقدامات آمریکا و آل سعود و صهیونیست ها هستند.

وی ادامه داد: اتاق فکر و پشت پرده این عملیات ها کار دشمنان اسلام و انقلاب است چون آنها با اصل انقلاب اسلامی مشکل دارند.

حجت الاسلام مغیثی در بخش دیگری از خطبه ها گفت: وحدت مردم رمز پیروزی و تداوم حرکت انقلاب بوده و دشمن همواره درصدد ایجاد اختلاف بوده و هست و باید هوشیار باشیم.

وی بیان داشت: آمریکا و اروپا به بهانه حقوق بشر و به بهانه فروش پهپاد، ایران را تحریم می کنند و سعی دارند شرایط خودشان را بر ما تحمیل کنند ولی ما از حق خود کوتاه نمی آییم.

امام جمعه نهاوند گفت: عملیات تروریستی و حرکات مذبوحانه محکوم است و دشمنان ما را از شهادت نترسانند چون ما به امام حسین(ع) اقتدا کرده ایم.

وی با اشاره به اینکه مبارزه ما با استکبار همیشگی است، بیان داشت: مردم ما امروز پرشور تر از همیشه این اقدامات تروریستی را محکوم می کنند و با این راهپیمایی بار دیگر وحدت خود را نشان می دهند.

حجت الاسلام مغیثی اظهار داشت: مردم و نسل جوان باید هوشیار باشند و مراقب نقشه های دشمنان باشند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location