سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین،  علیرضا قاسمی فرزاد استاندار همدان در مراسم وداع با پیکر شهید علی نظری مدافع امنیت شهرستان ملایر، گفت: این نخستین باری نیست که مکتب شیعه خون پاک بهترین‌ها را در راه اعتلای ارزش‌های اسلام و قرآن هدیه کرده است.

وی گفت: باید به پدر و مادر این شهید والا مقام تبریک گفت که قربانی آن‌ها در راه حق پذیرفته شد که حاصل تلاش و زحمت‌های آن‌ها است.

استاندار همدان، افزود: استکبار جهانی، کینه خود را با روش‌های مختلف نشان می‌دهد، که یکی از آن‌ها اغتشاشاتی است در ماه‌های اخیر رخ داده است.

وی با بیان اینکه دشمن از رشد، پیشرفت و تعالی،‌ و همچنین از وحدت و انسجام کشور ما می‌ترسد، و تلاش می‌کند تا رسیدن به تمدن اسلامی را سد کند، گفت: روز گذشته شاهد بودیم که در‌مرقد مطهر حضرت شاهِ چراغ، ۱۵ تن از هم‌وطنان ما به دست شریرترین انسان‌های تاریخ، به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

قاسمی فرزاد، گفت: وزیر محترم کشور لحظاتی بعداز شهادت شهید علی نظری پیگیر جزئیات خبر شدند و دستور دادند که به سرعت عاملین این جنایت دستگیر شوند.

وی افزود: با تلاش اعضای شورای تامین شهرستان، عاملین جنایت شهرستان ملایر که شهادت علی نظری را به همراه داشت، دستگیر شدند.

استاندار همدان، گفت: از دستگاه محترم قضایی نیز تقاضا داریم که به سرعت هرچه تمام، ضاربان شهید علی نظری را به دار مجازات بیاویزد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location