سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین،   علی حقیقی در آئین تجلیل از مدال‌آوران المپیاد استعدادهای برتر کشور در شهرستان نهاوند ضمن تسلیت شهادت هم‌وطنان مظلوم و بی‌دفاع در شاه‌چراغ شیراز و شهدای امنیت، گفت: حمایت و همبستگی جامعه ورزش و جوانان با امت و ولایت ناگسستنی است و همواره حامی و مدافع نظام و انقلاب هستند.

وی با بیان اینکه خوشحالیم جامعه ورزش استان همدان و شهرستان نهاوند در رقابت‌های ملی توانمندی و غیرت خود را برای همگان به منصه ظهور گذاشتند، گفت: رتبه استان همدان در دور قبل المپیاد استعدادهای برتر کشور ۱۹ بود که خوشبختانه در سومین دوره این مسابقات علی‌رغم موانع مشکلاتی که در سال‌های اخیر به سبب مسائل مختلفی همچون کرونا حادث شد با ۷ پله صعود به رتبه و جایگاه دوازدهم کشور دست‌یافته است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با بیان اینکه شهرستان نهاوند به لحاظ جایگاه ورزشی دارای سابقه بسیار خوبی بوده و هست، گفت: امیدواریم ورزشکاران ما در سطوح ملی و فراملی بتوانند جایگاه استان و کشور را ارتقاء دهند.
وی تصریح کرد: لازمه تحقق این مهم بهره‌گیری از ظرفیت‌های شهرستان در حوزه‌های مختلف است؛ لذا انتظار داریم فرماندار محترم و نماینده مردم شریف شهرستان بیش‌ازپیش یارویاور ورزش شهرستان باشند.

 

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location