سرخط خبرها

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان به همراه معاون توسعه و پشتیبانی، مدیر دفتر فنی و ذی‌حساب اداره کل ورزش و جوانان استان همدان از روند اجرایی پروژه استخر شهرک طالقانی نهاوند و خانه وزنه‌برداری بازدید کردند.
علی حقیقی در این بازدید با اشاره به اینکه پروژه استخر شهرک طالقانی نهاوند با پیگیری‌های نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی از محل اعتبارات وزارت نفت در حال ساخت است، گفت: خوشبختانه این پروژه باتوجه‌به مساعدت‌ها و پیگیری‌های صورت‌گرفته در حال حاضر دارای 80 درصد پیشرفت فیزیکی است.

وی با اشاره به اینکه تا کنون برای ساخت این استخر 7 میلیارد تومان هزینه شده است، گفت: در سال جاری نیز 11 میلیارد و 500 میلیون تومان از محل سفر ریاست محترم جمهور به استان، اعتبارات وزارت نفت و اعتبارات استانی اداره کل برای این پروژه مصوب شده است که در صورت تخصیص این اعتبارات ظرف مدت 6 ماه آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان در بازدید از استخر کوثر شهرستان ملایر که در قالب ماده 27 با اعتبار یک میلیارد و 900 میلیون تومان به سرمایه‌گذار بخش خصوصی جهت انجام تعمیرات و پس از آن بهره‌برداری واگذار شده است، گفت: پیش‌بینی می‌شود این استخر نیز ظرف دو ماه آینده مورد بهره‌برداری قرار بگیرد.

وی تصریح کرد: اعتبارات سفر پرخیروبرکت ریاست محترم جمهور به استان همدان محرک و شتاب‌دهنده بسیار خوبی برای ساماندهی پروژه‌های با پیشرفت فیزیکی بالای 50 درصد بود که نویدبخش آینده‌ای روشن و شکوفا برای توسعه همه‌جانبه ورزش و جوانان استان است.

گفتنی است مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان در ادامه برنامه‌های سفر به شهرستان ملایر به همراه معاونین و مدیران ستادی از سالن‌های ورزشی و استخر مجموعه ورزشی کوثر و تختی این شهرستان بازدید کردند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location