سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، نماینده مردم همدان در مجلس در جمع مردم نهاوند در راهپیمایی روز ۱۳ آبان، گفت: درخواست و مطالبه به حق مردم برخورد شدید و بدون‌ مماشات با اغتشاشاگران و مخلان امنیت جامعه است.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر احمد حسین فلاحی نماینده مردم همدان در مجلس در جمع مردم نهاوند در راهپیمایی روز ۱۳ آبان گفت:درخواست و مطالبه به حق مردم برخورد شدید و بدون‌ مماشات با اغتشاشاگران و مخلان امنیت جامعه است.

وی اظهار داشت: امروز آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند و در منطقه در شرایط سختی قرار دارند و می‌خواستند اجماع جهانی بر ضد ما راه بیندازند ولی موفق نشدند.

فلاحی با اشاره به اغتشاشات اخیر افزود: برخی ها از مماشات و خویشتن داری نیروهای نظامی سو استفاده می کنند ولی بدانند که این خویشتن داری حدی دارد و نظام اسلامی امروز در اوج اقتدار قرار دارد.

وی ادامه داد: کسانی که در آشوب ها حضور دارند و کسانی که از آنها پشتیبانی کردند مردم باید اینها و پشت پرده ها را بدانند و امروز دشمن بیرونی کاری نمی تواند بکند و آمریکا در همه عرصه ها ضعیف تر از قبل شده و افول آنها حتمی است.

فلاحی عنوان کرد: مردم از دستگاه قضایی انتظار دارند که از حقوق عامه حمایت کند و هرچه سریعتر با کسانی که امنیت جامعه را به مخاطره انداخته اند برخورد شدید کند.

نماینده مردم همدان افزود: کسی که به مسجد و مردم حمله می کند و چادر از سر افراد محجبه می کشد و نیروهای نظامی و انتظامی و بسیجی را شهید می کنند باید با او به شدت برخورد شود و جای مماشات نیست.

وی بیان کرد: حمل و نگهداری سلاح مجازات دارد و این قانون است و این مطالبه نمایندگان از دستگاه قضایی است که این افراد دستگیر و محاکمه شوند.

فلاحی در پایان گفت: به یاری خدا کشور در حال پیشرفت و حرکت رو به جلو است و به اهداف نزدیک تر شده و دشمن این را خوب می داند و به همین دلیل توطئه می کند ولی به امید خدا مسیر آینده رو به جلو و پیشرونده است و باید ایرادات را برطرف کنیم و دشمن را دوباره ناامید کنیم.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location