سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، احمدوند فرماندار نهاوند در جلسه کمیسیون تنظیم بازار شهرستان نهاوند اظهار داشت : تنظیم بازار زمانی ارزشمند است که نتیجه و رضایتمندی مردم را در کف بازار ببینیم.

وی با اشاره به بی عدالتی در بازار و تنظیم نبودن قیمت ها گفت: مردم با بی عدالتی در بازار و بی نظمی در قیمت ها در بازار کنار نمی آیند و وظیفه ی مسئولین است که بر تنظیم بازار نظارت داشته باشند.

وی تصریح کرد: مردم در شرایط اقتصادی خوبی به سر نمی‌برند و تنظیم بازار کمک شایانی به مردم خواهد کرد وباید بر بازار نظارت داشت و اگر نظارت و بازرسی نباشد تنظیم بازار به مشکل بر می‌خورد.

فرماندار نهاوند بیان داشت: دستگاههای متولی در بحث نظارت بر بازار موظف هستند دقیق بر بازار و قیمت ها نظارت داشته باشند.

وی افزود:دستگاههای متولی با معرفی بازرسین گشت های مشترک خود(جهاد، اصناف، صمت، تعزیرات)را افزایش دهند و معاونت عمران و برنامه ریزی نیز موظف است بازرسی ها را زمانبندی و ساماندهی نماید.

احمدوند اظهار داشت: شرایط فعلی در بحث تامین نشدن بازرس مطلوب نيست و دود کمبود نیروی انسانی و کم کاری مدیران  به چشم مردم خواهد رفت.

وی افزود : بازار نباید تحت تاثیر کارهای دیگر قرار گیرد و مردم بی عدالتی در بازار را بر نمی تابند.

فرماندار نهاوند در ادامه در خصوص توزیع کالاهای اساسی در شهرستان بیان داشت : در یکماه اخیر با توجه به نوسان قیمت مرغ ، ۹۰ تن مرغ منجمد با قیمت کیلویی ۴۷ هزار تومان در سطح شهرستان توزیع شده است.

وی افزود: به زودی ۵/ ۱۴ تن شکر تنظیم بازار به زودی در شهرستان توزیع خواهد شد که نحوه ی توزیع آن اطلاع رسانی خواهد گردید.

احمدوند در حوزه ی آرد و نان گفت: در حال حاضر ۲۰۷ نانوایی در سطح شهرستان هست که نظارت دقیق بر کار نانوایان باعث رضایتمندی همشهریان خواهد بود و میبایست بیشتر از گذشته مورد بررسی قرار گیرد.

وی با تاکید بر تقویت و نظارت بر نانوایی ها تصریح کرد: با توجه به اینکه آرد نهاوند بالاترین درصد گلوتن را داراست و بهترین نوع آرد در سطح استان همدان است و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

احمدوند با اشاره به اینکه خرید نان باید حتما با کارت عابر انجام شود، اظهار داشت: مردم حتما برای خرید نان از کارت عابر خود استفاده کنند در غیر این صورت سهمیه آرد شهرستان کم خواهد شد و با کمبود آرد و نان در شهرستان مواجه خواهیم شد .

فرماندار نهاوند در خاتمه خطاب به مسئولین آرد و نان شهرستان گفت: نانوایان شهرستان در بحث آرد نباید مشکل یا کمبودی در خصوص آرد داشته باشند و به همین منظور سهمیه آرد نهاوند باید مشخص باشد و مازاد آن به شهرستان های دیگر ارسال شود.‏‌

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location