سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، ضرغام احمدوند فرماندار نهاوند در جلسه شورای آموزش وپرورش این شهرستان ضمن تشکر از دانش آموزان و معلمان که در راهپیمایی ۱۳ آبان شرکت کردند ،اظهار داشت: ۱۳ آبان یکی از روزهای سرنوشت ساز مردم ایران است و دشمن به خیال خام خود قصد داشت که این مراسم را به هم بریزد اما خدا را شاکریم که این اتفاق شکل نگرفت و این مراسم به بهترین نحو ممکن با محوریت امام جمعه نهاوند برگزار شد.

احمدوند در ادامه در خصوص پروژه های آموزش و پرورش بیان داشت: برخی از پروژه های نیمه کاره آموزش و پرورش قرار بود مهرماه وارد چرخه ی آموزشی شوند اما متاسفانه به علت عدم اعتبارات این کار انجام نشد.

وی افزود : پروژه های نیمه کاره آموزشی که روی زمین مانده اند، و خیلی از وسایل آنها به سرقت رفته اند، امیدوار هستیم که در اولین فرصت به اتمام برسند، و تعیین تکلیف شوند، که برای اینکار نیازمند اعتبارات و البته حمایت دستگاه های خدمات رسان هستند تا ‌به بهره‌برداری برسند‌.

وی تصریح کرد: اداره نوسازی مدارسی که نیاز به نوسازی دارند ورود پیدا کرده و آنها را به چرخه آموزشی برگرداند.

احمدوند درخصوص ساختمان نیمه کاره ی آموزش و پرورش نهاوند بیان داشت : این ساختمان که چندین سال است نیمه کاره به حال خود رها شده و به مکانی برای تجمع معتادین درآمده است که در برخی از قسمت های آن شاهد تخریب و یا سرقت گوشه ای از اموال آن هستیم باید هرچه سریعتر تکمیل و به بهره برداری برسد.

فرماندار نهاوند با اشاره به کسب رتبه های برتر آموزش و پرورش افزود: راهیابی برخی دانش آموزان به مراحل المپیادی و بالاتر نشانه پویایی دانش آموزان در آموزش و پرورش شهرستان نهاوند است که در اکثر زمینه ها رتبه های برتر را کسب نموده اند.‏‌

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location