سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، جامه بزرگ معاون فنی اداره کل نوسازی مدارس استان همدان در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان نهاوند اظهار داشت:  ۳میلیارد و ۴۰۰ میلیون اعتبار استانی و ۲۱ میلیارد اعتبار ملی جمعاً ۲۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون سهم نوسازی مدارس شهرستان نهاوند می باشد.

وی افزود : مدرسه ۶ کلاسه روستای سهران با ۱ میلیارد اعتبار؛ مدرسه ۷ کلاسه جهان آباد ۱.۵ میلیارد اعتبار؛ تکمیل مدرسه ۹ کلاسه وراینه ۱ میلیارد؛ تکمیل مدرسه قشلاق دهفول ۶۰۰ میلیون ومدرسه ۲ کلاسه سیاه دره با ۷۰۰ میلیون اعتبار بصورت نقدی تا انتهای سال به بهره برداری خواهند رسید.

معاون فنی اداره کل نوسازی مدارس گفت : پروژه شهید محلاتی که امسال  مبلغ ۷ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان اعتبار به آن داده شده ودر بحث محرومیت زدایی دو پروژه ای که در حال حاضر  تامین اعتبار نشده و یک پروژه دیگر مسکن مهر  که با توجه به تامین اعتبارات پرداخت شده تا پایان سال تکمیل خواهند شد.

وی در بحث سیستم گرمایشی مدارس بیان داشت : در بحث سیستم گرمایشی چند مدرسه سیستم گرمایشی آنها تعویض شده و مدارسی که مشکلات اساسی داشته اند تا پایان تکمیل سرویس، مدارس آنها بسته خواهند شد.

وی اضافه کرد:اردوگاه ۱۸.۵ هکتاری در نزدیکی بام نهاوند قرار گرفته است که این مکان برای تخلیه هیجانات دانش آموزان صورت گرفته و تاکنون ساخت و ساز اولیه آن انجام شده است.

وی در ادامه در خصوص مدارس طرح برکت اظهار داشت : در بحث طرح برکت سه پروژه در بخش خزل و فهرومند و بدیع الزمان، مدرسه دو کلاسه محمدآباد چولک و مدرسه سرخ کند نیاز به نوسازی دارند که انجام خواهند شد.

وی افزود : تکمیل و ادامه ساخت ساختمان نیمه کاره ی آموزش پرورش با ۳.۵ میلیارد تومان اعتبار، استخر دانش اموزی ۲۲ میلیارد اعتبار در در دست اقدام هستند.

وی تصریح کرد : مدرسه سنایی در ۲۲ بهمن به بهره برداری میرسد اما هنوز وضعیت آب و فاضلاب آن دارای مشکل است و هر چه زودتر بایستی این مشکل مرتفع شود.‏‌

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location