سرخط خبرها

فرمانده انتظامي شهرستان نهاوند، از دستگيري 3 سارق اماکن خصوصي و کشف 3 فقره سرقت در 24 ساعت گذشته توسط يگان هاي انتظامي اين شهرستان خبر داد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، سرهنگ ذبيح الله درويشي با اعلام این خبر، گفت: يگان هاي انتظامي و اجرايي پليس نهاوند در 24 ساعت گذشته طرح جامع مبارزه با سرقت را با در نظر گرفتن تلاش مضاعف به صورت عملياتي در سطح شهرستان اجرا کردند.

اين مقام انتظامي در ادامه افزود: ماموران يگانهاي انتظامي شهرستان در اين راستا در 24 ساعت گذشته 3 سارق سابقه دار اماکن خصوصي را شناسايي و در عمليات هاي جداگانه اي دستگير و به مقرهاي انتظامي انتقال دادند.

وي تصريح کرد: متهمان در بازجويي هاي فني، به 5 فقره سرقت اماکن خصوصي اعتراف کردند و تعدادي تجهيزات سرقتي از آن ها کشف و تحويل مالک شد.

فرمانده انتظامي شهرستان نهاوند در پايان اين خبر با اشاره به اين که پرونده قضائي در اين راستا تشکيل و ساير اقدامات قانوني در دستور کار قرار دارد، از شهروندان درخواست کرد: همواره نسبت به توصيه ها و هشدارهاي پليسي در خصوص راهکارهاي پيشگيري از انواع سرقت دقت نظر لازم را داشته و در اين خصوص رعايت نکات ايمني و پيشگيرانه را به صورت مستمر مد نظر داشته باشند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location