سرخط خبرها

فرماندار نهاوند در جلسه اشتغال شهرستان از کسب رتبه اول اشتغال شهرستان نهاوند در سامانه رصداستان همدان حبر داد.

به گزارش خبرنگار فریاد نهاوند، ضرغام احمدوند فرماندار نهاوند با اشاره به سهم ۲۵۲۴ نفری اشتغال در شهرستان اظهار داشت : در حال حاضر ۲۰۰۶ نفرجهت استفاده از تسهیلات اشتغالزایی درسامانه ثبت شده اند که قطعاً باید بالاتر از این رقم و بیشتر از تعهدی که هست باشد.

وی با اشاره به عدم حضور برخی مسئولین ادارات و بانک ها گفت: از هیچ مدیری نمی پذیریم که در کارگروه اشتغال شهرستان حضور نداشته باشد .

فرماندار نهاوند با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در خصوص اشتغال پایدار بیان داشت: یکی از دغدغه‌های مقام معظم رهبری اشتغال پایدار است و ما در شهرستان نهاوند پیگیر یک اشتغال پایدار هستیم .

وی با بیان اینکه خدمت رسانی به مردم باید در اولویت کار همه ی دستگاهها باشد ،افزود : انتظار می رود در بحث اشتغال جهادی و بسیجی وار ورود پیدا کنیم زمانیکه کار جهادی باشد کار مردم رضایتمندی بیشتری دارند.

احمدوند گفت: بانک های شهرستان تأمین اعتبار وام های اشتغال ، ازدواج و فرزند آوری را در اولویت کار خود قرار دهند .

فرماندار نهاوند در ادامه با تاکید بر لزوم توسعه  اشتغال در شهرستان و روستاها افزود: توسعه اشتغال پایدار یکی از مهمترین راه حل های رفع مشکل اشتغال در شهرستان است و با توجه به سامانه رصد اشتغال میبایست اشتغال پایدار باشد، بانک ها در بحث اشتغال ازدواج و فرزندآوری اولویت بندی و پرداخت ها هم بر همین اساس باشد، بخشداران مرکزی با همکاری اعضای شورا و دهیاران باید از همه امکانات موجود از جمله امکانات دولتی موجود در روستاها جهت توسعه ی اشتغال روستایی و رفع معضل بیکاری در شهرستان استفاده کنند.

احمدوند در خصوص طولانی شدن پروسه پرداخت وام ها اظهار داشت : با توجه به مراجعات متعدد و شرایط موجود و مهلت های تعیین شده بویژه در بحث تسهیلات مشاغل خانگی و ماده ۱۶ و ۱۸ با جدیت بیشتری ورود پیدا کنید و به مردم بی احترامی نکنید ، این را بر نمی تابیم که رؤسای بانک ها و ادارات به ارباب رجوع بی احترامی کنند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location