سرخط خبرها

مشاور فرمانده کل سپاه گفت: امروز به برکت تفکر و روحیه بسیجی پیشرفت های زیادی کرده ایم و دشمن از این تفکر هراس دارد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، سردار حسین رضا صادقی در اجتماع باشکوه بسیجیان نهاوند گفت: دشمن با فتنه های مختلف درصدد ضربه زدن به انقلاب اسلامی است و در طول این سالها همواره از هر راهی برای پیاده کردن نقشه هایشان استفاده کرده است. 

وی اظهار داشت: آمریکایی ها در دنیا هرکاری توانسته اند انجام داده اند ولی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به برکت حضور مردم از کشور اخراج شدند و الان می بینیم که از منطقه هم خارج شدند. 

صادقی افزود: تفکر مقاومت و بسیجی در مقابل توطئه های دشمنان ایستاده است و به همین دلیل است که دشمنان از بسیج وحشت دارند. 

وی ادامه داد: امروز دشمنان خودشان از قدرت ایران اسلامی خبر دارند به همین دلیل دست به ایجاد آشوب و اغتشاش می زنند تا حرکت کشور را کند کنند. 

مشاور فرمانده کل سپاه گفت: این پیشرفت ها در سایه تفکر بسیجی و مقاومت مردم ایجاد شده است و امروز شرایط منطقه را می بینید که مقاومت دست برتر دارد. 

وی اظهار داشت: از قدرت ایران اسلامی دشمن هراس دارد و امروز می بینیم صهیونیست ها به دور خودشان دیوار کشیده اند که این از ترس قدرت مقاومت در منطقه است. 

صادقی عنوان کرد: دشمن با تحریم ها درصدد نابودی انقلاب اسلامی بود ولی در همین دوران تحریم پیشرفت های بسیار خوبی داشته ایم که در این ایام نمونه هایی از این پیشرفت ها در عرصه های مختلف را مشاهده کردیم. 

مشاور فرمانده کل سپاه گفت: دشمن در عرصه های نظامی، فرهنگی، اقتصادی و هر عرصه ای که بوده برای ضربه زدن به ملت همه کار کرده است ولی به یاری خدا همیشه شکست خورده است. 

وی اظهار داشت: در کشور مشکلاتی هست و کوتاهی هایی از قبل شده است ولی امروز دولت در عرصه خدمت رسانی فعال شده است و امیدواریم مشکلات کمتر شود. 

صادقی افزود: در دوران دفاع مقدس کشور چیزی نداشت و چیزی هم به ما نمی دادند ولی با مقاومت و با خودکفایی و با دانش فرزندان این مرز و بوم خیلی پیشرفت کردیم و امروز می بینیم که در عرصه دفاعی و موشکی چه پیشرفت های عظیمی داشته ایم. 

مشاور فرمانده کل سپاه در پایان گفت: امروز باید هوشیار باشیم و با حفظ روحیه بسیجی مراقب توطئه های دشمنان باشیم و گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی باشیم و دشمن را بشناسیم.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location