سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، سرهنگ پاسدار علی مختاری فرمانده سپاه ناحیه نهاوند فرارسیدن  ۵ آذر ماه سالروز تشکیل بسیج را تبریک گفت.

 

متن این پیام به شرح ذیل می باشد:

تشکیل بسیج در نظام جمهوری اسلامی یقینا‌ از برکات الطاف جلیه خداوند تعالی بود که بر ملت عزیز و انقلاب اسلامی ارزانی شد.    امام خمینی ( رحمت الله علیه)

پنجم آذر ماه سالروز تاریخی صدور فرمان رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) در مورد تشکیل بسیج مستضعفان را در حالی گرامی می داریم که این شجره طیبه و نهاد اصیل مردمی و انقلابی با همان طراوت و سر زندگی سال‌های آغازین تولد خود، در عرصه‌های مختلف سیاسی، نظامی ،فرهنگی و اجتماعی‌ و امنیتی جمهوری اسلامی حضور دارد.

به اذن خداوند این شجره طیبه یکی از مهم‌ترین مولفه‌های قدرت راهبردی نظام در بازدارندگی و اقتدار دفاعی انقلاب اسلامی و نیز موتور محرکه پیشرفت همه جانبه کشور در پروژه های ناامید سازی دشمنان اسلام و انقلاب و دیوار مستحکمی در مقابله با انواع نفوذ های بی امان دشمنان از جمله آمریکای جنایتکار و رژیم صهیونیستی در عرصه‌های سیاسی و اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی و امنیتی و ... می باشد که با این عملکرد درخشان  الگویی برای دیگر کشورها و آزادی خواهان و ظلم ستیزان جهان قرار گرفت.

اینجانب هفته مبارک بسیج که با شعار محوری " بسیج، خدمتگزار ملت ایران" مزین گشته است را محضر حضرت صاحب الزمان (عج) و نائب بر حقش مقام معظم رهبری، خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران و همه بسیجیان سرافراز و مردم ولایتمدار و بسیجی شهرستان نهاوند تبریک عرض نموده و امیدوارم که بتوانیم با گسترش تفکر بسیجی بر همه مشکلات کشور فائق آییم.

سرهنگ پاسدار علی مختاری
فرمانده سپاه ناحیه نهاوند‏‌

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location