سرخط خبرها

علیرضا شهبازی نماینده مردم شریف شهرستان نهاوند در پیامی سالگرد حماسه ۱۶ آذر را به جامعه علمی و دانشگاهی به خصوص دانشجویان عزیز تبریک گفت.

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، متن پیام تبریک به شرح زیر است:


۱۶ آذر نشان پایمردی و ایستادگی دانشجوی مسلمان در برابر ظلم و نظام سلطه است؛
این روز یاد آور رشادت دانشجویانی است که سینه خود را در برابر تیرهای استعماری دشمن سپر کردند و در گذر زمان فریاد ضد استکباری ملت ایران را به گوش جهانیان رسانده اند.

بی شک امنیت و استقلال امروز کشور نتیجه رشادت ها و از جان گذشتگی های جوانان و دانشمندانی است که با نثار خون خود نهال انقلاب را آبیاری کردند.

اکنون که به واسطه ی این مجاهدت ها این نهال به درختی تنومند تبدیل شده است، بیش از گذشته نیازمند مراقبت، حمایت و جانفشانی است که مسئولیتی بزرگ را بر دوش آحاد ملت علی الخصوص جامعه علمی کشور نهاده است.

دانشجوی آگاه که پرچمدار انقلاب در تمامی عرصه هاست با الهام از سیره سیاسی الهی امام خمینی (ره) و نصایح پدرانه مقام معظم رهبری توانسته است فارغ از هر هیاهو و جنجال تبلیغاتی دشمن، قدم به قدم در جهت اعتلای میهن عزیز پیش برود و عرصه های علمی و فرهنگی و اقتصادی را در نوردد.

اینجانب ۱۶ آذر ماه را به عنوان نماد مبارزه با استکبار و چراغ روشن پیشرفت و تعالی کشور به تک تک اساتید، دانشجویان و جامعه علمی و دانشگاهی کشور تبریک عرض می نمایم و توفیقات این عزیزان را در عرصه‌های مختلف علمی، فرهنگی و پژوهشی از خداوند متعال خواستارم.

« علیرضا شهبازی خدمتگزار مردم شریف شهرستان نهاوند در مجلس شورای اسلامی »

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location