سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین،  حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی مغیثی امام جمعه نهاوند در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت: همانطور که امام راحل فرمودند، غربی ها در حرف مدافع حقوق بشر هستند ولی در عمل بزرگترین جنایات را بر علیه بشریت انجام داده اند.

وی اظهار داشت: اغتشاشات و فتنه انگیزی ها به جان و مال مردم لطمه زد و هرگز مدافع مردم نبودند و کسانی که مال مردم را آتش زدند و جان افراد بیگناه را گرفتند در خدمت دشمن بودند.

امام جمعه نهاوند با اشاره به روز دانشجو افزود: جنبش دانشجویی از سال ۳۲ شروع شده و فلسفه وجودی روز دانشجو ضد آمریکا و ضد سلطه غرب بودن است.

وی ادامه داد: دانشجوی انقلابی شعار مرگ بر آمریکا را از همان روز دارد و دانشجویی که می خواهد وابستگی خود و مملکت را به غربی ها بفروشد مسلما در جامعه جایی ندارد.

حجت الاسلام مغیثی با اشاره به سخنان اخیر رهبر انقلاب گفت: صدای مردم ایران اسلامی میلیون ها نفری هستند که در تشییع شهید سلیمانی حضور یافتند و در ۱۳ ابان فریاد زدند و این صدای واقعی مردم بود.

امام جمعه نهاوند اظهار داشت: بستر اغتشاشات دروغ و شایعه بود و بیش از ۵۰ هزار دروغ توسط رسانه ها در این ایام منتشر شد ولی مردم نشان دادند فریب دروغ و شایعات دشمن را نمی خورند.

وی بیان کرد: این اغتشاشات خدمت به دشمنان و آمریکایی ها بود و خسارات زیادی بر جای گذاشت و این وظیفه ما است که جوانان را آگاه کنیم و اجازه ندهیم فریب دشمنان را بخورند.

حجت الاسلام مغیثی گفت: در این ایام دشمن با تمام وجود از اغتشاشگران حمایت کرد و برای آنها تدارک دید هم آموزش داد و هم پول و اسلحه داد ولی دیدند نه مردم ترسیدند و نه فریب آنها را خوردند.

وی ادامه داد: امیدواریم قوه قضائیه مطالبه به حق مردم مبنی بر مجازات قاتلان و عاملان بر هم زدن امنیت جامعه را به خوبی محقق کند.

امام جمعه نهاوند در پایان گفت: ایران اسلامی ۴۳ سال است در مقابل تحریم های غرب ایستاده است و امروز ایران اسلامی در همین زمان تحریم ها پیشرفت های زیادی کرده است و تحریم ها را بی اثر کرده است‌.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location