سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، فرماندار نهاوند در جلسه منابع آب شهرستان اظهار داشت: در سالی که گذشت یکی از معضلاتی که در بحث کشاورزی داشته ایم بحران آب کشاورزی بود.

احمدوند در ادامه با اشاره به اینکه ، از اداراتی که در حوزه آب کشاورزی مسئولیتی دارند، گلایه مند هستیم، گفت: وضعیت آب کشاورزی در شهرستان وضعیت مناسبی نبود و باید متناسب با آب کشاورزی الگوی کشت فرهنگ سازی شود.

وی در ادامه در خصوص مشکلات نهر شعبان بیان داشت : بحث نهر شعبان جدی است این نهر یکی از انهاری است که آب کشاورزی شهرستان را تامین می‌کند که متأسفانه عمده مشکلات بحران آب در شهرستان مربوط به نهر شعبان و اب کشاورزی است.

وی با اشاره به مشکل سربند نهر شعبان، تصریح کرد : حل مشکل و مدیریت این بحران از حالا و پیش از شروع فصل آبیاری این مورد بررسی قرار گرفته شود .

فرماندار نهاوند در ادامه با تأکید بر اینکه مسئولین وظایفشان را پاس کاری نکنند ، اظهار داشت : بر اساس وظایفی که دارید از مسئولیت هایتان شانه خالی نکنید و با همدلی کارها را پیش ببرید .

احمدوند در خصوص کشت دوم گفت: کشت دوم و حفر چاه های غیر مجاز در شهرستان ممنوع میباشد و باید با جدیت و با برخورد قهری و قانونی این معضل برطرف شود.

وی در خاتمه بیان داشت : فرهنگ سازی و مدیریت الگوی کشت یکی از مباحثی است که دولت نگاه ویژه ای به آن دارد و برای آن بسته های تشویقی نیز ارائه داده است .

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location