سرخط خبرها

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکترحسن بهرام نیا در نشست علنی امروز (دوشنبه، 8 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر خود گفت: آقای عادل آذر رئیس دیوان محاسبات کشور گزارش بسیار خوبی ارائه کردند و یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و به آن اشاره کردند در خصوص انحراف بعضی از وزارتخانه ها، صندوق ها و شرکت ها بود که بسیار خوب پایش کرده بودند. از مصادیق آن به طور مثال انحراف 121 موردی با رقم بالغ بر 152هزار میلیارد تومان در ارتباط با بندر شهید رجایی و سایر وزارتخانه ها بود.

وی افزود: سوالی که داشتم این بود این چنین ریز شدن در فصل بودجه و عملکرد وزارتخانه ها و چگونگی هزینه کرد بودجه بسیار خوب است. اما متاسفانه استان ها زمانی که بحث بودجه ها مطرح می شود، تا زمانی که سال مالی را به پایان نرساندند فرصت کمی داشته و هنوز یک اداره کل نتوانسته به موقع آن اعتبار را جذب کند و حتی نتوانسته است اعتبار مورد نظر را در جای دیگری هزینه کند.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: از آقای عادل آذر تقاضا دارم این چنین با دقت وارد کار وزارتخانه ها می شود یک نگاه اغماضانه به این سازمان ها و ادارات داشته باشد تا بتوانند در پایان سال مالی اعتبار را به خزانه برگشت نزده و در جاهای مهم صرف کنند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location