سرخط خبرها

در پی بارش شدید باران و وزش باد و طوفان در شهرستان نهاوند و همچنین قطع برق برخی از مناطق، ستاد بحران شهرستان ۱ بامداد سه شنبه ۹بهمن با حضور فرماندار و سایر اعضای ستاد تشکیل جلسه داد.

در این جلسه که در محل سالن شهدای فرمانداری تشکیل گردید ، فرماندار نهاوند بر ضرورت ارائه خدمات سریع و کامل به روستاهای مناطق خزل که برق آنها قطع شده تأکید نمودند.

مراد ناصری اظهار کرد: در چنین مواردی بحث توقع مردم و نیازهای اساسی آنان وجود دارد که باید در مدت زمان کوتاه به خواسته های اولیه زندگی آنان رسیدگی نمود و بخشداران ، مدیریت توزیع برق شهرستان و شهرداری از ساعات اولیه روز با رصد نمودن شرایط و با تمام امکانات در حال ارائه خدمات می باشند.

ناصری تأکید کرد: در بحث پیشگیرانه باید قویتر عمل کرده و از دادن مجوزهای ساخت و ساز غیرمجاز در بستر طغیانی رودخانه جلوگیری گردد.

فرماندار نهاوند با اشاره به تداوم بارشها گفتبه تمام اعضا ستاد بحران دستور داد در آمادگی کامل باشند و در کمترین زمان بحران های احتمالی را مدیریت کنند.

وی افزود در خصوص آب ، برق و گاز مشکلی نداریم و برخی روستاها که قطع برق داشته ایم، اکیپهای اداره برق در حال پیگیری و تعمیر میباشند.

طی این جلسه بخشداران آخرین وضعیت بخش های خزل، گیان و زرین دشت را بیان کردند و همچنین مدیران برق، آب و فاضلاب شهری و روستای هلال احمر آخرین وضعیت را تشریح کردند.

در پایان ناصری از حضور و آماده باش مدیران و ارگانهایی که پای کار بودند و جهت بهبود وضعیت تلاش ویژه ای نمودند قدردانی کرد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location