سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، فرماندار نهاوند در جلسه تنظیم بازار گفت: مغازه دارانی که قصد سواستفاده با محصولات دپو شده خود برای فروش به مردم را دارند، برخورد قانونی شود، نصب بنرهای که مشکلاتی در گذشته بوجود آورده است حل شود.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به در پیش بودن شب یلدا و افزایش تقاضای مردم برای خرید اقلام کالاهای پرمصرف؛ طرح های نظارتی ویژه شب یلدا از ۲۵ آذر ماه آغاز و تا ۳۰ آذرماه ادامه خواهد داشت.

فرماندار نهاوند گفت: اکیپ های مشترک ادامه پیدا کند، با وجود نظارتها و کارتخوانها آرامش در شهرستان برقرار است، هیچگونه مشکلی در شهرستان وجود ندارد.با این وجود انتظارات مردم بیشتر از همیشه است.

وی افزود: نظارت بخشداران گسترده تر از قبل باشد روزانه گزارش دهی داشته باشند، با ادارات هماهنگ باشند، جهاد، صمت، و اصناف بازرسی های بیشتری در دستور کار خود قرار دهند.

فرماندار نهاوند با اشاره به رصد و پایش قیمت تمامی اقلام به صورت روزانه تاکید داشت: اولویت نظارت ها بر کالاهای پرمصرف نظیر آجیل، تنقلات، شیرینی و شکلات، میوه و هندوانه و بازرسی از میادین میوه و تره بار و واحدهای خرده‌فروشی در مراکز اصلی شهرستان و نصب قیمت کالا در دستور کار اصناف قرار گیرد.

احمدوند تاکید کرد: در بحث شیرینی فروشی ها به مناسبت شب یلدا کیفیت بهتر از قبل باشد، مردم رضایت کافی داشته باشند، و بنا بر رسم و رسوم ها کام مردم شیرین باشد، نهاوند به عنوان سومین شهر استان میبایست بیشتر دیده شود.

وی در ادامه افزود: اختلاف قیمت ها بین مغازه داران زیاد است و اگر نظارتها نباشد این اختلاف قیمت ها باعث نارضایتی مردم میشود، و با وجود بازرسی ها نباید چنین اتفاقی بیافتد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location