سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، سرهنگ مختاری فرمانده سپاه ناحیه نهاوند ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید مفتح اظهار داشت: امروز جوانان ما در حوزه های علمیه و دانشگاه ها باید پا‌به‌پای علم و دین برای پیشبرد مقاصد فرهنگی و اجتماعی و فناورانه تلاش کنند.

وی افزود : امروز دشمن با شیوه های گوناگون در تلاش است با برنامه ریزی علیه این کشور جوانان ما را به سمت خود سوق بدهد ، خنثی کردن برنامه های دشمن نیازمند حضور جوانان دانشجو و طلبه در کنار هم می باشد.

سرهنگ مختاری با اشاره به اینکه وحدت میان حوزه و دانشگاه را باید مرهون تلاشهای شهید مفتح دانست ادامه داد: اکنون دانشگاه و حوزه بیشتر از هر محلی دیگر، به وحدت و یکپارچگی نیاز دارد و امروز یکی از مهم ترین تشکلات فرهنگی ، بسیج دانشجویی و بسیج طلاب است که دو مرکز برای تمام ترقیات و‌‎ ‌‏تمام پیشرفتهای کشور همچنین می توانند دو مرکز باشند برای تمام انحرافات و تمام انحطاطات که دشمن در حال برنامه ریزی می‌باشد.

سرهنگ مختاری فرمانده سپاه ناحیه نهاوند در پایان گفت: ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدا بخصوص شهید مفتح و امیدوارم که این دو نهاد پرتوان و تلاشگر و تاثیرگذار، زمینه‌ساز پویایی هر چه بیشتر بسترهای اندیشه باشد و بیش‌از‌پیش کشور را در مدار توسعه و پیشرفت قرار‌دهد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location