سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نهاوند گفت: ۷۳۲۸ نفر متقاضی در شهر نهاوند برای طرح نهضت ملی مسکن ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد ۱۹۲۸ نفر احزار هویت و تایید نهایی شده‌اند.

احمد مرشدی در جلسه شورای مسکن شهرستان نهاوند که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: پروژه نهضت ملی مسکن در شهرستان نهاوند در سه نقطه در شهرک شهید حیدری در حال اجراست که شامل سه پروژه ۲۷۴ واحدی، ۴۵ واحدی و ۴۶ واحدی است.

وی افزود: در حال حاضر اسکلت این سه پروژه ۸۴ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و در مجموع این سه پروژه نهضت ملی مسکن در شهرک شهید حیدری ۴۱ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

مرشدی ادامه داد: پروژه بعدی نهضت ملی مسکن شهرستان در شهرک امیر کبیر(باروداب) اجرا می‌شود که زمین این پروژه ۲۱.۵ هکتار است و فضای آموزشی، پارک، فضای مذهبی و فرهنگی، ایستگاه اتوبوس و ... برای اجرا در این پروژه در نظر گرفته شده است.

رئیس راه و شهرسازی شهرستان نهاوند تصریح کرد: برای این پروژه ۴۸۲ پلاک ۱۵۰ متری مسکونی در نظر گرفته شده که در قالب گروه‌های ساخت سه نفره انجام می‌شود همچنین ۳۷ پلاک تجاری در این پروژه در نظر گرفته شده و در هفته آینده قرارداد واگذاری زمین برای این پروژه منعقد می‌شود.

وی در ادامه به اجرای پروژه نهضت ملی مسکن در قالب پروژه‌های مسکن مهر نیمه‌کاره در شهرهای فیروزان، گیان و برزول نهاوند اشاره کرد و گفت: مساکن مهر نیمه‌کاره در شهرهای فیروزان ۲۱۰ واحد، در شهر گیان ۲۵۸ واحد و در شهر برزول ۲۰۶ واحد است که مقرر شد پروژه نهضت ملی مسکن این شهرها در این مسکن‌های مهر نیمه‌کاره اجرا شود.

مرشدی در پایان تاکید کرد: برای پروژه مسکن ملی در شهر فیروزان ۵۶۲ نفر متقاضی ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد ۱۲۱ نفر، در شهر گیان از ۳۷۴ نفر متقاضی ۹۹ نفر و در شهر برزول از ۱۵۸ نفر متقاضی فقط ۱۶ نفر تایید نهایی شده‌اند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location