سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، حجت الاسلام والمسلمین مغیثی امام جمعه نهاوند در مراسم غبار روبی و عطرافشانی مضجع شریف امامزادگان محمد و علی و گلزار شهدای آرمیده در این آستان ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیه اظهار داشت : مناسبت های متفاوتی چون شهادت حضرت زهرا(س) ، حماسه ی ۹ دی و استقبال و وداع با دو شهید گمنام دست به دست هم داده و فضای شهر را معنوی و عطرآگین کرده اند.

امام جمعه نهاوند در ادامه بیان داشت: هدف از خلقت انسان شناخت خداوند است و زمانی که انسان خدا را بشناسد بنده ی این و آن نخواهد شد و به آن یقین کامل دارد .

وی با اشاره به روایتی از امام حسین(ع) گفت: معرفت الله یعنی امام زمان خود را بشناسی و به دستور او گوش دهی و اگر خدا شناسی به امام شناسی نرسد ابتر است .

وی در ادامه اظهار داشت: در زمان قبل از انقلاب مشکلات بسیاری داشتیم ، سرمایه های کشور هدر داده می شد ، مردم اجازه هیچ کاری نداشتند اما انقلاب آمد ، آزادمان کرد و به ما استقلال داد، استفاده از سرمایه ها برای مردم است .

وی افزود : با آمدن انقلاب جنگ اداره شد ، فتنه ها سرکوب شد و نظام مدیریتی را از دست طاغوتیان گرفت و به دست نائب امام زمان (عج) سپرد.

امام جمعه نهاوند با اشاره به اینکه مترقی ترین اصل جمهوری اسلامی اصل ولایت فقیه است ، بیان داشت: مترقی ترین اصل جمهوری اسلامی اصل ولایت فقیه است و نظام انقلاب اسلامی بر این اصل شکل گرفته است.

وی افزود : در طول ۴۳ سال عمر با برکت انقلاب اسلامی ایران دشمنان با فتنه های بسیاری بر علیه ایران به میدان آمد اما به برکت خون شهدا و ولایت مداری مردم ایران این فتنه ها در نطفه خاموش شدند .

وی در خاتمه با اشاره به حماسه ۹ دی سال ۱۳۸۸ گفت: حماسه ۹ دی و راهپیمائی مردم و رهنمودهای حکیمانه رهبری آتش فتنه ها را خاموش کرد و اگر مردم همیشه در صحنه ایران و رهنمودهای مقام معظم رهبری نبود انقلاب اسلامی ایران به این مرحله از رشد و تعالی نمی رسید .

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location