سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، با دعوت علیرضا شهبازی نماینده مردم شهرستان نهاوند عزت الله ضرغامی وزیر میراث‌ فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی روز پنج شنبه در نهاوند حضور خواهد یافت تا مشکلات شهرستان در این بخش ها بررسی و حل شود.

تخصیص اعتبارات و تسهیلات برای فعالان حوزه های صنایع دستی از مهمترین مطالبات این قشر و ایجاد بازارچه فروش صنایع دستی نهاوند از جمله درخواست های این کارآفرینان است که در این سفر باید مطرح و پیگیری شود.

همچنین با توجه به تعطیلی تنها موزه تاریخ و فرهنگ نهاوند به دلیل نبود مکان مناسب؛ سفر وزیر میراث فرصت مناسبی برای تعیین تکلیف موزه شهرستان تاریخی نهاوند است.

تامین اعتبارات مناسب برای ادامه کاوش معبد لائودیسه که هنوز به سرانجام نرسیده است از دیگر مطالبات مهم مردم از وزیر میراث فرهنگی در این سفر است.

همچنین با توجه به تاریخ ۷ هزار ساله نهاوند و داشتن مکان های تاریخی و مذهبی و وجود چندین سرآب پرآب و زیبا مانند گیان، گاماسیاب و فارسبان، پیگیری و گرفتن اعتبارات برای ساماندهی مکان های تفریحی، تاریخی، بومگردی و سراب های نهاوند در این سفر بسیار اهمیت دارد.

امیدواریم سفر مسئولان کشوری به نهاوند ثمره و نتایج قابل لمسی داشته باشد و زمینه توسعه شهرستان در بخش های مختلف را با پیگیری مسئولان شهرستان فراهم کند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location