سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، حجت الاسلام والمسلمین محسن رفیعی در مراسم حماسه ۹ دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت در شهرستان نهاوند اظهار داشت: برخی خواص باعث بعضی جریان‌ها و فتنه ها شدند .

وی افزود : در فتنه ها نیاز به هوشیاری است و هنگامیکه فتنه اتفاق می افتد حق و باطل برای مردم مشخص می‌شود.

وی تصریح کرد: دشمن بیدار است و مشغول طراحی فتنه است ، مردم باید بیدار باشند یعنی بصیرت و بینش داشته باشند.

حجت الاسلام والمسلمین رفیعی با اشاره به اینکه فتنه ۸۸ زنگ بیدار باش برای مردم ما بود ، گفت: فتنه ها تخریب مالی دارد اما مسئولین فرهنگی را بیدارتر می‌کند، در زمان فتنه ها نگاهمان به زبان مقام معظم رهبری باشد .

وی افزود: دشمن برای اینکه بصیرت را از مردم بگیرد از دو حربه دلبستگی به دنیا و گرفتار شدن به دام شهوات استفاده می کند تا مردم ما را زمین بزند .

وی تصریح کرد: امروز دشمن به اسم زن ، زندگی، آزادی قصد دارد دختران و زنان ما را به بی بند و باری بکشاند و از این طریق آنان را زمین بزند .

حجت الاسلام والمسلمین رفیعی بیان داشت: هرجا غیرت دینی مردم ما تحریک شد به میدان آمدند و فتنه ها را در نطفه خاموش کردند .

وی افزود : غیرت دینی مردم ما در روز عاشورای ۸۸ باعث شد مردم توهین به مقدسات را نتابند و به میدان بیایند و ریشه ی فتنه را بخشکانند .

وی با اشاره به اینکه شهدای ما مصداق غیرت بودند ، تصریح کرد: شهدای کربلا و شهدای انقلاب اسلامی از ابتدا تا کنون مصداق واقعی غیرت بودند که پای آرمان های امام و انقلاب ماندند .

رفیعی اظهار داشت : در فتنه ها بیدار باشیم و از فتنه ها درس و عبرت بگیریم و بیشتر نگاهمان به زبان ولی امر مسلمین باشد و از محضر بزرگان درس بگیریم.

وی در خاتمه گفت : حجت الاسلام والمسلمین مغیثی یکی از عالمان بزرگ شهرستان نهاوند هستند که پای درس ایشان باید نشست و از ایشان درس گرفت.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location