سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، مدیرعامل شرکت توانیر ، در جلسه شورای اداری مدیریت توزیع برق شهرستان نهاوند که با حضور فرماندار ، نماینده و مدیرعامل شرکت نیروی برق استان برگزار شد ، اظهار داشت: همکاری مردم را شرط اساسی جلوگیری از خاموشی در بخش خانگی عنوان کرد و گفت: درصورت عدم انجام این همکاری احتمال قطعی برق خانگی در تابستان سال آینده وجود دارد.

آرش کردی مدیرعامل شرکت توانیر گفت: برنامه‌ای تحت عنوان "مدیریت مصرف" داریم که ان شاءالله با اجرای دقیق آن می‌توانیم با وضعیت مناسب و مطلوب‌تری نسبت به سال گذشته از دوره پیک مصرف عبور کنیم هرچند همکاری تمامی بخش‌ها تضمین‌کننده اجرای این برنامه است.

وی ادامه داد: طبق قول و قرار‌های گذاشته شده با نهاد‌های مصرف‌کننده همچون صنایع، کمترین محدودیت را در بخش خانگی خواهیم داشت، درواقع این کمترین محدودیت اگر با همکاری صدردصدی مردم در بخش خانگی باشد به معنای صفر شدن خاموشی‌ها است البته اگر همکاری‌ها مناسب نباشد امکان خاموشی وجود دارد بنابراین همکاری مردم سبب می‌شود که خاموشی نداشته باشیم.

مدیرعامل شرکت توانیر افزود: همچنین شبکه به لحاظ تعمیرات و در مدار قرار گرفتن برای دستیابی به حداکثر تولید وضعیت مناسبی دارد چراکه تعمیرات را در زمان مناسب تمام کرده و نیروگاه‌ها با حدکثر ظرفیت در مدار قرار گرفته‌اند.

کردی مطرح کرد: همچنین برنامه‌های مدیریت مصرف ما نیز نسبت به سال گذشته از هوشمندی دقیق‌تری برخوردار شده است و برای روز‌ها و ایام مختلف طراحی‌های مجزایی داریم.

 وی وضعیت نامطلوب و مشکلات ناشی از قطعی های مکرر برق در سالیان گذشته و نارضایتی مردم و صاحبان بخش های کشاورزی ، صنعتی، تولید و اشتغال ، افزود: امسال تمام تلاش مسئولان ، به صورت عملیاتی و جهادی در راستای رضایتمندی مردم در این حوزه بوده تا شرایط پایداری نسبت به گذشته فراهم شود.

کردی بر تسریع در روند اجرای طرح های شرکت توانیر در شهرستان و افزایش میزان اجرای کابل خودنگهدار با توجه به شرایط شهرستان تاکید و تصریح کرد: باید سرعت بخشیدن به اجرای این طرح در راستای افزایش پایداری، ترمیم ولتاژ برق و دیگر مزایا، توجه ویژه شود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location