سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، حجت الاسلام والمسلمین مغیثی امام جمعه نهاوند در مراسم سومین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: سردار سلیمانی یک شخصیت با ایمان و پایبند به فرامین مقام معظم رهبری و یک نابغه ی نظامی بود .

امام جمعه نهاوند گفت: حاج قاسم سلیمانی یک نابغه نظامی تمام عیار بود که خود و نیروهایش در سخت ترین شرایط در کنار مردم و جنگ ها بودند و اجازه ورود داعش را نه تنها از کشور بلکه از منطقه راندند .

وی شهید سلیمانی را یک شخصیت فراملی دانست و بیان کرد : شهید سلیمانی متعلق به جهان اسلام و پرچمدار نهضت های آزادی بخش در جهان اسلام بود و به جرات می توان گفت چنین شخصیتی در دنیا بی نظیر است.

امام جمعه نهاوند در ادامه با اشاره به اینکه سال ۱۳۵۷ ما آمریکا را از منطقه بیرون کردیم و این نتیجه ی جانفشانی های شهدای گرانقدر و عزیز کشورمان است.

حجت الاسلام والمسلمین مغیثی در خاتمه با بیان اینکه نتیجه ی کار خالصانه در کارهای فرهنگی باید دیده شود ، اظهار داشت: هر چه انسان بتواند کار خالصانه و برای خدا انجام دهد، مزد این کار خالصانه را در دنیا و آخرت خواهد دیدو اثرات فرهنگی کارهای ما باید بیشتر باشد .

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location