سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، سردار رمضان شریف مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم سومین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی نکاتی را در مورد سردار شهید سلیمانی بیان کرد و اظهار داشت: آنچه مهم است راه سردار شهیدسلیمانی است که پایه و اساس گفتمان هاست .

مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران حرم است و حفظ آن واجب گفت: جمهوری اسلامی ایران حرم است و باید آنرا حفظ کرد .

وی افزود : باید با در راس قراردادن مکتب حاج قاسم از این حرم تا پای جان حفاظت و حراست کنیم تا به دست صاحب اصلی آن حضرت صاحب الزمان(عج) برسانیم.

سردار شریف گفت: خداوند متعال در همه ی شئوناتی که می‌بینیم حکمت های خاصی وجود دارد ، شهید سلیمانی از زمان جنگ ۸ ساله دفاع مقدس زنده ماندند تا امنیت این انقلاب را در ادامه ی راه شهدا تأمین کند.

وی افزود: امروز ما هر چه تلاش کنیم تا شهیدان را برای نسل امروزتصویر سازی کنیم ، کار مشکل و محالی است .

مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به ارزش کار رسانه ای و خبری بیان داشت: بسیاری از نوجوانان و جوانان ما زمان انقلاب ، رژیم ساواک و مشکلاتی که برای به دست آوردن این انقلاب داشته ایم را درک نمی‌کنند اما کارهایی مثل مستند سازی ، رسانه ای ، خبری می‌توانند کمک شایانی به این امر مهم کنند .

وی افزود : اگر امروز جوانان و نوجوانان ما به دام فتنه های ربع پهلوی و مریم رجوی ها می افتند نشانه ی این است که بحران های زمان قبل انقلاب ، تاریخچه ی رفتارهای پهلوی و گروهک منافقین را خوی برایشان تصویرسازی نکرده ایم .

سردار شریف بیان داشت : مکتب حاج قاسم، یکی از مکتب هایی است که می‌تواند راه روشنی برای جوانان و نوجوانان ما باشد .

وی اظهار داشت: تشییع میلیونی شهید سلیمانی نشان دهنده ابراز ارادت و عشق بی مثال مردم به سرباز انقلاب و ولایت بود چون همواره شهید سلیمانی صادقانه تلاش می کرد و به دنبال وحدت بود.

سردار شریف افزود: این رشادت های شهید سلیمانی بود که آمریکا را به عقب راند و داعش را مغلوب کرد که این شکست برای غربی ها و پشتیبانان داعش گران تمام شد.

وی ادامه داد: دشمن اخیرا با همه توان به میدان آمد و در حوادث اخیر با جنگ ترکیبی تمام قد به مقابله با انقلاب آمد تا انتقام سختی از انقلاب اسلامی بگیرند.

سخنگوی سپاه پاسداران گفت: این اغتشاشات نتیجه شکست های دشمنان از انقلاب اسلامی است و نوک پیکان حملات دشمنان هم رهبر معظم انقلاب است چون می دانند هدایت ها و تدابیر مقام معظم رهبری است که نقشه های دشمنان را نقش بر آب می کند.

وی ادامه داد: دشمنان به معنای واقعی شکست خورده اند و همه دشمنان سرمایه ای برای مقابله با مردم ایران اسلامی ندارند چون از همه ترفندها و توطئه ها استفاده کرده اند.

سردار شریف اظهار داشت: مردم با بصیرت ایران با تعالیم بر گرفته از مکتب اسلام و قرآن و تدابیر امام راحل و رهبر معظم انقلاب همیشه در مقابل دشمنان ایستاده اند و ملت ما چهره منحوس دشمنان را در این حوادث اخیر دیده است.

وی بیان داشت: دشمنان باید بدانند دوران تازه ای شروع شده است و با همین نسل جوان بازهم شما را شکست خواهیم داد و شک نکنید شعار آزادی بیت المقدس هم به دست فرزندان غیور ایران اسلامی محقق خواهد شد.

سخنگوی سپاه پاسداران گفت: شهید سلیمانی شهید قدس است و خون شهید قدس با آزادی قدس به ثمر خواهند نشست.

وی ادامه داد: شک نداشته باشید انتقام خون شهید سلیمانی و همه شهدای مقاومت را از دشمنان خواهیم گرفت و بدانید آینده از ان ملت ایران اسلامی است.

سردار شریف افزود: دشمن در فضای مجازی هیاهو و سر و صدا دارد و مدام شبهه افکنی می کند ولی در واقعیت خبری نیست و صف کسانی که معترض هستند با کسانی که از سرویس های بیگانه خط می‌گیرند جدا است.

وی گفت: آنها به دنبال تحریک محافظان امنیت بودند تا کشتار راه بیندازند ولی ما با متانت و صبر و تحمل شهید و مجروح دادیم و در برخوردها حواسمان بود که به تدبیر و توصیه های رهبر معظم انقلاب مبنی بر آسیب ندیدن مردم و جوانان عمل کنیم.

سخنگوی سپاه پاسداران عنوان کرد: باید اوضاع معیشتی مردم بهتر شود و باید مشکلات خود را حل کنیم و برای این کار نیازمند کار جهادی با تدبیر و با تمام تلاش هستیم.

وی با بیان اینکه باید ضعف های خود را پوشش دهیم، افزود: مطمئن باشید حل کردن این‌ مشکلات از حل کردن مشکلات دوران دفاع مقدس و زمان تحریم و دوران همه تهدید ها سخت تر نیست و برای این کار باید شبانه روز تلاش کنیم چون کشور پر ظرفیتی داریم.

سردار شریف گفت: باید به پیشرفت ها ادامه دهیم ولی بدانیم دشمن این را نمی خواهد چون می دانند انقلاب اسلامی در خیلی از عرصه ها پیشرفت کرده است.

وی بیان داشت: انقلاب اسلامی الهام بخش است و امروز می بینیم جریان مقاومت دست برتر را دارد و نفس صهیونیست ها را بریده اند و آمریکا مجبور به فرار از منطقه است که این ها از دستاوردهای مقاومت است.

وی افزود : امروز جمهوری اسلامی ایران به فضل الهی و برکت خون شهیدان ، هدایت های حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) و فداکاری و جهاد همه جانبه فرزندان این سرزمین، نسبت به هر زمان دیگری برای حفظ و صیانت از امنیت کشور، از قدرت بیشتری برخوردار است و ماجراجویی و توطئه دشمنان علیه ایران اسلامی دستاوردی جز نابودی آنان را به دنبال نخواهد داشت.

سردار رمضان شریف گفت: کار بزرگ سردار سلیمانی ایجاد وحدت در منطقه و احیای جبهه مقاومت بود وی نماد یک بسیجی و یک مجاهد حقیقی در راه اعتلای اسلام هستند و شخصیت معنوی ایشان می‌تواند برای جامعه ما الگو و یک اسوه حسنه باشد.

وی با اشاره به توطئه ها و ترفند های دشمنان طی ۴ دهه گذشته برای ممانعت از صدور گفتمان الهام بخش انقلاب اسلامی به سایر ملت های آزاده دنیا از طریق حضور شهید سلیمانی در منطقه ، اظهار داشت: سردار حاج قاسم سلیمانی شهید قدس و فرمانده قدس بوده و راه و مسلک این شهید والامقام تا آزادی قدس شریف ادامه دارد.

وی در خاتمه بهره گیری از تجارب ارزشمند دوران دفاع مقدس، هدایت های حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی وهوشمندی،استقامت و توانمندی ملت ایران را عامل سرفرازی و سربلندی در دنیا عنوان کرد و اظهار داشت : افتخار بزرگی است که جمهوری اسلامی ایران امروز در امنیت و آرامش به سر برده و تهدیدات و توطئه های آمریکایی ها و صهیونیسم یکی پس از دیگری خنثی می شود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location