سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، سردار رمضان شریف مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم سومین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش و یادواره شهدای بخش خزل و شهر فیروزان اظهار داشت: قطعاً شهدا تعریف و تمجید ما بی نیاز هستند، ما بر مبنای آموزه های قرآنی اعتقاد داریم که شهدا حی و زنده هستند بنابراین در محضر شهدا باید مراقب باشیم و کاری نکنیم که لطمه به آرمان های شهدا که دنبال می‌کردند بزنیم ، چرا که آنها با تقدیم جانشان (عزیزترین چیزی که خداوند به یک شخص عطا میکند) تحویل ما دادند را با تمام قوا نگهداری کنیم.

وی افزود : امروز و در سراسر جهان این شعار سال سردار شهید سلیمانی (جانفدا) خیلی مفهوم بالا و ارزشمندی دارد همه شهدا جان فدای راه تعالی اسلام ، عظمت ملت انقلابی ایران و سربلندی ایران اسلامی بوده و هستند و همه شهدای بعد از این نیز که در این راه مقدس به شهادت میرسند از جرگه ی همین جانفدا ها هستند.

وی تصریح کرد: شهدا از همه لذات دنیوی گذشتند و برای رضای خداوند متعال و سعادت مردم مومن و زمین نماندن حرف ولایت فقیه که به اعتقاد ما شیعیان حرف پیامبر و ائمه اطهار است هیچ چیزی کم نگذاشتند از بالاترین سرمایه هایشان که جانشان بود گذشتند .

وی در ادامه پس از ذکر خصوصیات بارز سردار سلیمانی گفت: یکی از نعمت های خداوند متعال این بود که این شهید بزرگوار در دوران دفاع مقدس به شهادت نرسند و خداوند اراده کرده بودند که نسل جوان و جدید ما این شهید بزرگوار را از نزدیک ببینند ، و این حکمت خداوند متعال بود که بر ما تمام کرد .

سردار رمضان شریف با ذکرنکاتی در مورد سردار شهید سلیمانی بیان کرد و اظهار داشت: آنچه مهم است راه سردار شهیدسلیمانی است که پایه و اساس گفتمان هاست .

وی افزود : باید با در راس قراردادن مکتب حاج قاسم از این حرم تا پای جان حفاظت و حراست کنیم تا به دست صاحب اصلی آن حضرت صاحب الزمان(عج) برسانیم.

مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: تشییع میلیونی شهید سلیمانی نشان دهنده ابراز ارادت و عشق بی مثال مردم به سرباز انقلاب و ولایت بود چون همواره شهید سلیمانی صادقانه تلاش می کرد و به دنبال وحدت بود.

سردار شریف افزود: این رشادت های شهید سلیمانی بود که آمریکا را به عقب راند و داعش را مغلوب کرد که این شکست برای غربی ها و پشتیبانان داعش گران تمام شد.

وی ادامه داد: دشمن اخیرا با همه توان به میدان آمد و در حوادث اخیر با جنگ ترکیبی تمام قد به مقابله با انقلاب آمد تا انتقام سختی از انقلاب اسلامی بگیرند.

وی تصریح کرد: این اغتشاشات نتیجه شکست های دشمنان از انقلاب اسلامی است و نوک پیکان حملات دشمنان هم رهبر معظم انقلاب است چون می دانند هدایت ها و تدابیر مقام معظم رهبری است که نقشه های دشمنان را نقش بر آب می کند.

وی ادامه داد: دشمنان به معنای واقعی شکست خورده اند و همه دشمنان سرمایه ای برای مقابله با مردم ایران اسلامی ندارند چون از همه ترفندها و توطئه ها استفاده کرده اند.

سردار شریف در خاتمه اظهار داشت: مردم با بصیرت ایران با تعالیم بر گرفته از مکتب اسلام و قرآن و تدابیر امام راحل و رهبر معظم انقلاب همیشه در مقابل دشمنان ایستاده اند و ملت ما چهره منحوس دشمنان را در این حوادث اخیر دیده است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location