سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، احمدوند فرماندار نهاوند در جلسه شورای آموزش وپرورش این شهرستان سخنان خود را با یک سئوال آغاز کرد و گفت: چه شد که حاج قاسم، حاج قاسم شد، چه شد که یک فرد اینچنین جهان را متحیر می‌کند؟

وی در ادامه افزود : بهترین پاسخ برای این سئوال این است که حاج قاسم از خدا پروا می‌کرد و خدا محور بود .

فرماندار نهاوند در ادامه بیان داشت: مدیران ما باید سردار سلیمانی را سرلوحه ی کار های خود قرار دهند واز خدا پروا کنند، پاسخگو باشند و همه ی کارهای خود را جهادی انجام دهند.

احمدوند در ادامه و در خصوص مشکلات مساکن مهر فرهنگیان گفت: دغدغه‌های مردم و فرهنگیان ، دغدغه ی ما نیز هست و باید مشکل مسکن مهر فرهنگیان مرتفع شود و مسئولین مربوطه باید در این خصوص پاسخگو باشند.

وی افزود : اگر مسکن مهر فرهنگیان استاندارد ساخته نشود، مشکلی که برای ساختمان نیمه کاره ی آموزش و پرورش پیش آمد ، پیش خواهد آمد.

احمدوند در ادامه با تاکید بر لزوم تکمیل شدن هر چه سریع تر پروژه های عمرانی آموزش وپرورش نهاوند، اظهار داشت: با توجه به تراکم بالای دانش‌آموزان در برخی مدارس سطح شهر و کمبود فضای آموزشی، انتظار ما این است که با همت و توجه ویژه‌ی اداره کل نوسازی مدارس استان و مدیریت جهادی ، ۵ پروژه ی آموزشی که در سطح روستاها وجود دارد، در دهه فجر امسال به بهره‌برداری برسند.

وی افزود : اداره کل نوسازی مدارس، تعمیر مدارسی که در حال تخریب هستند را در اولویت ساخت و سازهای خود قرار دهد، چرا که با جان دانش آموزان ارتباط دارد.

وی در خصوص بوفه های مدارس و تغذیه ی سالم دانش آموزان اظهار داشت: فروشنده و مواد خوراکی که در اختیار دانش آموزان قرار گرفته می شود باید بهداشتی باشند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location