سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، معاون سیاسی امنیتی اجتماعی فرمانداری نهاوند گفت: رفع فقر و محرومیت زدایی از اولویت های دولت سیزدهم نیز است که باید همه دستگاهها برای این مهم پای کار بیایند

شهروز کیانی در جلسه تشکیل کمیته محرومیت زدایی و توانمند سازی روستاها و محلات شهری کم برخوردار شهرستان نهاوند با اشاره به تاکیدات استاندار همدان به رفع محرومیت از چهره روستاها و محلات شهری کم برخوردار و باتوجه به اینکه نهاوند پایلوت این موضوع در استان است، اظهار داشت: رفع فقر و محرومیت زدایی از اولویت های دولت سیزدهم است که باید همه دستگاه ها برای این مهم پای کار بیایند.

وی افزود: کمیته های محرومیت زدایی و توانمند سازی روستاها و محلات شهری کم برخوردار با محوریت شهرداری ها و بخشداری ها و با همکاری ائمه جمعه و جماعات، معتمدان و شوراها برگزار شود و گزارشات جلسات همراه با کار کارشناسی، راهکارها، تمهیدات، پیش بینی اعتبارات را به فرمانداری ارسال شود.

کیانی در ادامه تاکید کرد: در این کمیته ها اشتغال، آسیب های اجتماعی، کمبودها و نواقص در حوزه های مختلف، ظرفیت ها وپتانسیل ها، پروژه های عمرانی، آموزش وپرورش، بهداشت و درمان، ورزش و... در مناطق پای قلعه ، دوخواهران ، شیخ منصور ، چغا، گلزرد، جوادیه ، دستغیب ، شاطرآباد ، مهدیه ، خیابان شریعتی مدنظر قرار گیرد.

وی در پایان یادآور شد: در کمیته های محرومیت زدایی و توانمند سازی به دنبال برنامه ریزی، خلاقیت، ایده های جدید در جهت کارآفرینی و نشاط اجتماعی در جهت زدودن فقر از چهره محلات و شهرها باشیم.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location