سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، فرماندار نهاوند در نشست انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان نهاوند و رونمایی از کتاب نماز ناتمام ، ضمن گرامیداشت سومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی، از رونمایی کتاب و تمبر مناسبتی سردار سلیمانی قدر دانی کردو اظهار داشت: در بحث توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی به فرمایش رهبری مبنی بر اینکه «کتابخوانی برای یک ملت فرضیه واحب است» باید با توجه به این تاکید ،به فرهنگ کتاب و کتابخوانی توجه ویژه ای داشت.

وی گفت: سرانه کتاب در شهرستان نهاوند مناسب است، اما برای افرایش کیفیت آن باز هم پیگیری خواهیم کرد.

وی افزود : اقدامات خوبی در بحث کتابخوانی و ابتکارات قابل توجهی توسط امور کتابخانه های عمومی شهرستان انجام شده این ها کارهای خوب فرهنگی است و باید حمایت شود.

وی تصریح کرد: مجموعه های فرهنگی شهرستان، شهرداران،نهادهای فرهنگی و نهادها با محوریت امام جمعه شهرستان توانستیم بخشی از خدمات بزرگ سردار برای کشور را تشریح و به مردم آگاهی و اطلاع رسانی کنیم.

فرماندار نهاوند در خاتمه در خصوص کتاب نماز ناتمام گفت: در این کتاب ارزشمند ، از رزمندگان دفاع مقدس شهرستان نهاوند از جمله ؛ رضا احمدوند، محمد حسین خویشوند، شهید حاج حسین کیانی،شهید معظمی گودرزی ،شهید شیرمحمد ابوالفتحی،شهید محسن امیدی و قصه جراحت و جانشینی حاج میرزا محمد سلگی ،و بسیاری از روحانیون و….نام برده شده است که خواندن این کتاب را به همه علی الخصوص نوجوانان و جوانان توصیه می کنیم.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location