سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، علیرضا قاسمی فرزاد استاندار همدان در جلسه شورای اداری شهرستان نهاوند ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تبریک روز و هفته ی گرامیداشت مقام مادر و زن اظهار داشت: حضرت فاطمه زهرا مایه فخر و مباهات زنان امت اسلامی هستند و میتوان گفت که این بانوی دو عالم همانندی ندارند حضرت فاطمه (س)بانوی والا مقام با خصائل بسیار والایی است که در هیچ کسی این خصائل یکجا وجود ندارد.

استاندار همدان در ادامه سخنان خود بیان داشت: دولت سیزدهم فعالیتش را با شعار دولت مردمی و با انبوهی از بدهی ها و مشکلات آغاز کرد.

وی افزود : در کنار این بدهی ها و مشکلات بیماری همه گیر کرونا و مرگ روزانه بیش از ۷۰۰ نفر نیز وجود داشت.

وی تصریح کرد : دولت سیزدهم در بحث واکسیناسیون و تولید واکسن بنا به تعهدی که داست کارهای بسیار خوبی انجام داد تا بدانجا که امروز آمار مرگ و میر پائین آمده و گاهاً برخی روزها فوتی کرونایی نداشته ایم .

قاسمی فرزاد گفت : سفرهای استانی ریاست محترم جمهوری از جمله کارهای بسیار خوب دولت سیزدهم بود که خیر و برکت های بسیاری نیز برای استان ها و شهرستان ها داشت.

وی افزود : سفر ششم مرداد ماه ریاست محترم جمهور به استان همدان که سی امین سفر ایشان بود و سهم استان همدان از این سفر بیش از ۱۴ هزار میلیارد تومان و سهم شهرستان نهاوند ۹۰۰ میلیارد تومان بوده است.

وی تصریح کرد: برای استان پروژه های بسیاری را تعریف کردیم که این سفر به تعریف پروژه های جدید و تعیین تکلیف پروژه های نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصد به بالا منجر شد .

استاندار همدان با اشاره به اینکه عهد بسته ایم در راه خدمت به مردم گام برداریم، بیان داشت : پرداختن به حواشی مانع خدمت به مردم و خیانت به آنها ست و عهد بسته ایم که در راه خدمت به مردم گام برداریم .

قاسمی فرزاد در خاتمه گفت: توهین نشریه فرانسوی به مرجعیت و ولایت فقیه به شدت محکوم است و این توهین به دلیل نقش بی بدیل مقام معظم رهبری در خنثی کردن نقشه های دشمنان است و نشانه کینه دشمنان از شخصیت وارسته رهبر معظم انقلاب است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location