سرخط خبرها

نشست مجمع اساتید و استادیاران شبکه تربیتی صالحین کشور در مشهد مقدس با حضور نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، در این آئین، حجت‌الاسلام عبدالله «حاجی صادقی» نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جمع خواهران استادیار صالحين که از اساتید حوزه و دانشگاه های سراسر کشور بودند، ضمن تشریح «قلمرو دین» و اشاره به «دیدگاه‌های مختلف نسبت به دین و سیاست» عنوان کرد: بدون ورود به سیاست نمی‌توان به اسلام حقیقی دست یافت و متدین بود.

حجةالاسلام حاجی‌صادقی خطاب به ارکان شبکه تربیتی بسیج گفت: حاکمیت اندیشه و جهان‌بینی توحیدی بر عمل و رفتار استوار است و از نظر امام، محوریت قانون الهی از ویژگی‌های اصلی نظام حقوقی اسلام به حساب می‌آید.

نماینده ولی فقیه در سپاه افزود: نباید این مهندسی غنی که ریشه در قرآن و آموزه‌های وحیانی دارد و پس از قرن‌ها خون دل خوردن، حاکمیت نظام اسلامی با مجاهدت و قیام مردم برپا شده، در کتب مرجع ما باقی بماند؛ بنابراین حوزویان و طلاب در فن‌آوری تبدیل این منابع و تولید محتواهای قابل فهم برای عموم وظیفه جدی دارند.

حجةالاسلام حاجی‌صادقی تاکید کرد: آرزوی دیرینه ما این است که مدیریت حوزه‌های علمیه برای جانمایی این مباحث در سرفصل‌های دروس حوزه‌ها اقدام جدی نمایند که این اتفاق زمینه‌ی بروز و ظهور جهاد تبیین محسوب می‌شود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location