سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، با حضور حجت الاسلام والمسلمین مغیثی امام جمعه، کیانی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار و مسئولین شهرستان ۱۱۱ نفر از دختران نهاوندی به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند اظهار داشت: ۱۱۱ دانش آموزدختر از این شهرستان در نخستین اعزام کاروان راهیان نور در سال جاری به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند.

سرهنگ علی مختاری روز چهارشنبه پنجم بهمن ماه درحاشیه اعزام کاروان راهیان نور و در گفت‌وگو با خبرنگار فریاد نهاوند، اظهار داشت: ۱۱۱ دانش‌آموز دختر در مقطع متوسطه دوم از شهرستان نهاوند در قالب ۳ دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند.

وی افزود :در این اردوی سه روزه که از پنجم تا هشتم بهمن ماه جاری می‌باشد دانش آموزان به همراه عوامل اجرایی از مناطق عملیاتی اروند، شلمچه، هویزه ، دهلاویه و دو کوهه بازدید و از نزدیک با مناطق جنگی و با فرهنگ ایثار، شهادت و جان‌فشانی رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس آشنا می‌شوند.

وی تصریح کرد: اعزام دانش آموزان به اردوهای راهیان نور علاوه بر هدف انتقال فرهنگ ایثارو شهادت درراستای برگزاری کنگره ملی هشت هزار شهید استان همدان انجام خواهدشد.

مختاری افزود: اردوهای راهیان نور در گام دوم انقلاب یکی از روش‌های موثر جهادتبیین و آشنایی نسل سوم و چهارم انقلاب با اهداف و آرمان‌های والای شهدا و ایثارگران است که می تواند الگوهای موفق و حماسه‌های ماندگار و هویت ساز را به نسل‌های نوجوان و جوان معرفی کند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location