سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، امام جمعه شهرستان ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن ایام یوم الله دهه فجر و تسلیت به مناسبت شهادت امام هادی (ع) گفت:به برکت حضور مردم همیشه در صحنه‌، انقلاب اسلامی همواره در اوج اقتدار و قدرت قرار دارد و توطئه‌ها و فتنه های دشمنان از هیچ راهی نمیتواند اثر گذار بر مردم ولایتمدار ما باشد.

وی تصریح کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان اسلام از هرگونه دسیسه و فتنه ای علیه نظام جمهوری اسلامی ایران دریغ نکردند ولی با عنایات خداوند متعال و همچنین مقاومت مردم ایران و اقدامات پسندیده ای که طی این ۴۴ سال انجام گرفت باعث شد تداوم و ماندگاری این انقلاب بیشتر از همیشه استوار تر و پایدار تر بماند.

وی در ادامه افزود: پیغمبر (ص) ایمان و اسلام را معنا کرد، ایمان همه آن چیزی است که در دلها ریشه داشته باشد، نه فقط به ظاهر آن توجه کنیم، که این منافاتی با ایمان واقعی ندارد.

وی افزود:در زمانهای گذشته مردم مسلمان زیادی بودند ولی ایمان واقعی نداشتند و با رحلت پیامبر اکرم (ص)، فتنه بنی امیه همه مردم را از دین خارج کرد.

امام جمعه نهاوند گفت: مردم ما چهل و چهار سال با همه ناهمواریها پای انقلاب و اعتقادهایشان ایستادند، در این مدت هزاران شهید دادندکه این نشان دهنده ایمان قوی و ریشه دار مردم مومن و انقلابی ماست.

حجت الاسلام مغیثی امام جمعه نهاوند در خاتمه بیان داشت: دهه فجر فرصت خوبی است که خدمات و دستاوردهای انقلاب گزارش داده شود و مردم دلگرم تر از گذشته نسبت به انقلاب و مملکت باشند و مهم ترین مسئولیت این است که به مردم ثابت کنیم که نظام در این سالها زیر ساخت های بسیاری در کشور انجام داده است و در خیلی از زمینه ها پیشرفت های صد درصدی داشتیم که میبایست همه این موارد در جامعه بویژه برای نسل جوان تداعی و تبیین شود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location