سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نهاوند از برگزاری سومین جلسه شورای ورزش شهرستان نهاوند با ریاست کیانی معاون سیاسی امنیتی فرماندار ، بخشداران، روسای برخی ادارات و هیئت های ورزشی شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری خبر داد.

سلیمان جوانمردی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نهاوند با تبریک به مناسبت فرا رسیدن چهل وچهارمین سالگردپیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی؛ با اشاره به اهمیت و جایگاه ورزش در جامعه به عنوان یکی از ابزارهای ایجاد نشاط در جامعه نام برد وگفت: جلسه شورای ورزش بیشتر برای نظر خواهی و استفاده از اعضای شورای ورزش جهت توسعه ورزش شهرستان می باشد و با توجه به استعدادهای ورزشی شهرستان رسالت اعضاء شورای ورزش این است که تلاش کنند ورزش شهرستان به جایگاه اصلی خودش برسد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نهاوند بیان کرد: در این جلسه ضمن ارائه عملکرد اداره ورزش و جوانان شهرستان؛ موضوعات میزبانی مسابقات ۴ جانبه فوتسال با حضور ملی پوشان سابق ، برگزاری مسابقات مینی فوتبال محلات ( جام ایرانیان) ، برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی در دستور کار و بررسی قرار گرفت.

در این جلسه معاون فرماندار به اهميت موضوع ورزش شهرستان نهاوند پرداختند و گفتند که ادارات شهرستان در میزبانی مسابقات فوتسال ، همایش پیاده روی و مینی فوتبال محلات نهایت همکاری را داشته باشند.

کیانی بیان کرد: واگذاری مجموعه ورزشی مهندس علیمرادیان به اداره ورزش وجوانان شهرستان بخشی از دغدغه‌های جامعه ورزشی شهرستان نهاوند مرتفع خواهد کرد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location