سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، سرهنگ علی مختاری فرمانده سپاه ناحیه نهاوند در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان ضمن تبریک ایام الله دهه ی مبار‌ک فجر بیان داشت: در آستانه ی چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، چهل و چهارمین سال از استقامت و پایداری ملت ایران عزیز در مقابل نظام استکبار جهانی می‌گذرد.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند گفت: دهه ی فجر ، یاد آور پایداری ها و استقامت مردم ایران اسلامی است.

وی افزود : اینکه در چهل و چهارمین ایستگاه انقلاب اسلامی ایستاده ایم نشانگر این بوده است که در این مدت چه حوادثی را پشت سر گذاشتیم تا به این ایستگاه برسیم .

وی تصریح کرد : آن چیزی که دنیا مشاهده می کند اقتدار و عظمت ایران اسلامی است.

سرهنگ مختاری گفت: در مدت چهل و چهار سال کشتی انقلاب اسلامی با رهبری های پیامبرگونه ی حضرت امام رضوان الله تعالی علیه و مقام معظم رهبری توانسته در این دریای طوفانی استقامت کند و به زودی زود ان شاءالله در ساحل واقعی خود لنگر خواهد انداخت .

وی افزود : دشمن در طول این ۴۴ سال توطئه های بسیاری بر علیه جمهوری اسلامی ایران راه اندازی کرد در عرصه جنگ نیمه سخت‌، ‌جنگ سخت و جنگ نرم که همه ی این توطئه ها با رهنمود های امامین انقلاب و بصیرت و هوشیاری مردم با سربلندی از آنها عبور کردیم و دشمن در تمامی صحنه ها با شکست مواجه شده است.

photo 2023 01 31 11 22 15

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند بیان داشت: ما در حال حاضر در حال نبرد هستیم و دشمنان جنگ تمام عیار نرم را علیه مردم عزیز ما از طریق شبکه های ماهواره ایی و فضای مجازی در جهت دروغ پراکنی ،شایعه پراکنی و سیاه نمایی دستاوردهای انقلاب ، ایجاد یاس و نا امیدی در بین مردم و جوانان دنبال می‌کنند که در این صحنه ، طبق کلام نورانی مقام معظم رهبری در مقابل این جنگ شناختی می بايست تبیین و روشنگری کرد و شما اصحاب رسانه افسران جنگ نرم در حوزه ی فضای مجازی هستید که نقش شما بسیار تاثیر گذار و مهم بوده و می بایست که در طول این ده دستاوردهای ۴۴ساله انقلاب اسلامی را به نمایش بگذارید .

مختاری گفت: نمایشگاه یک کیلومتری دستاوردهای ۴۴ ساله انقلاب در شهرستان نهاوند و به تفکیک ادارات شهرستان در دهه ی فجر با نام چه بودیم چه شدیم در یکی از بلوار های اصلي شهر افتتاح خواهد شد و ان شاءالله که مورد استقبال مردم عزیز و بخصوص جوانان قرار گیرد.

وی افزود : سه برنامه ی شاخص از جمله جشنواره سرود شهرستانی ، نمایشگاه یک کیلومتری دستاوردهای انقلاب ، و دعوت از همه اقشار و بسیجیان جهت حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن در سطح شهرستان در دهه ی مبارک فجر برگزار خواهد شد .

وی با اشاره کردند که تمامی ظرفیت های سپاه و بسیج در سطح محلات و اقشاری را در این دهه پای کار آورده ایم با محوریت بیان دستاوردها و جهادتبیین تا ۱۲۰ عنوان برنامه فرهنگی را در دهه ی مبارک فجر در سطح سپاه شهرستان برگزار نمایند تصریح کرد : دیدار با ۴۴ خانواده معظم شهدا ، غبار روبی گلزار شهدا در ۴۴ نقطه شهرستان ، رژه ی موتوری مشترک با فراجای شهرستان ، اجرای جشنواره سرود با حضور ۵۰ گروه سرود در سطح شهرستان ۲۰۰ نشست بصیرتی ،زنگ انقلاب در ۴۴ مدرسه ، جام فوتسال در سطح شهرستان. از جمله برنامه های مهم این دهه در شهرستان نهاوند توسط سپاه ناحیه نهاوند می باشد .

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند گفت: در ۱۶۰ نقطه شهرستان بنر دستاوردهای انقلاب طی ۴۴ انقلاب در قالب چه بودیم چه شدیم مربوط به هر روستا نصب خواهد شد .

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location