سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، نشست خبری ضرغام احمدوند فرماندار نهاوند با حضور معاونین فرماندار و اصحاب رسانه شهرستان به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر برگزار شد.

ضرغام احمدوند در این نشست بیان داشت: دهه فجر یاد آور ظهور یک انقلاب بزرگ و به نوعی یکی از بزرگترین وقایع قرن بود که با درایت و بزرگی که حضرت امام خمینی(ره) داشتند توانستند در مقابل دسیسه های دشمن و گروهک های ضد انقلاب ایستادگی کنند و ثمره آنرا برای آیندگان پابرجا نگاه دارند.

وی افزود: در طول این ۴۴ سال هدف دشمن موضوعات مختلف بوده است ولی دو موضوع خیلی مهم در راس آنهاست، یکی خدشه وارد کردن به حقایق انقلاب بوده ودیگری بحث نفوذ هست که حضرت آقا به مراتب به آن اشاره کرده است.

وی خاطر نشان کرد:در طول ۴۴ امین سالگرد دهه مبارک فجر امسال ۸۰ طرح کشاورزی، آموزشی، خدماتی و عمرانی با اعتبار بیش از ۲۰۵ میلیارد تومان در شهرستان نهاوند کلنگ زنی و افتتاح می شود.

فرماندار نهاوند گفت:جهاد تبیین یکی از موارد مهمی است که میباست در ایام دهه فجر پر رنگ تر باشد حفظ و حراست از مبانی و ارزش های اسلامی از وظایف عمده ماست، اطلاع رسانی دستاوردهای شاخص نظام و پیشرفتهای که در زمینه های علمی، پزشکی و فناوری های بدست امده در کشور برای همگان روشن و شفاف سازی شود.

وی تصریح کرد:در دهه فجر امسال حدود ۲۴ جلسه برگزار شد و کمیته های ۲۲ گانه تشکیل شده اند،در دهه فجر امسال پروژه های بهداشت و درمان، شهرداری ، آموزش و پرورش ،آب و فاضلاب، راهداری ، کمیته امداد، و دیگر ادارات شهرستان راه اندازی و کلنگ زنی خواهند شد.

احمدوند گفت: در این دهه ۶۵ طرح افتتاح و ۱۵ طرح کلنگ زنی می شود و در بحث اعتبارات ریاست جمهوری هم اعتبار شهرستان به ۹۲۷ میلیارد تومان ارتقا یافت.

فرماندار نهاوند در خاتمه نقش رسانه ها را در ایام یوم الله دهه فجر پر رنگ دانست و گفت: اصحاب رسانه شهرستان میتواند با آگاهی بخشی در جامعه در بین نسل جوان امروزی نقش پررنگی ایفا کنند و همچنین در اطلاع رسانی از دستاوردهای نظام میتوان یک انقلاب رسانه ای بوجود آورند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location