سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، محمدصادق سلگی گفت: با رایزنی ها و پیگیری های مستمر از محل اعتبارات استانی، درآمدهای اختصاصی سطح منطقه و کمک های خیرین یک میلیارد و۳۰۰ میلیون تومان تجهیزات موردنیاز به مدارس منطقه خزل تحویل داده شد.

سلگی افزود: از مهمترین تجهیزات تحویلی به مدارس میتوان به وسایل آموزشی مورد نیاز هنرستان ها در رشته های برق و کامپیوتر ، ۲۲ سیستم رایانه با متعلقات کامل، ۳۷۰۰ مترایزوگام و وسایل دیگری مانند میزوصندلی، کمد ، تابلو وایت برد، هیتربرقی بزرگ ایستاده جهت سالن ورزشی مدرسه شهیدقاسم سلیمانی اشاره نمود.

سلگی بیان کرد: همزمان با ایام دهه مبارک فجر باحضور مسئولین زمین چمن مصنوعی مدرسه شهیدچمران شهر فیروزان افتتاح شد.

وی افزود: در هفتمین روز از ایام دهه فجر مدرسه ابتدایی تازه احداث روستای شطزل با حضور فرماندار افتتاح ومورد بهره برداری قرارگرفت.

سرپرست اداره آموزش و پرورش فیروزان با اشاره به افتتاح زمین چمن مصنوعی مدرسه شهید سلیمانی شهرفیروزان طی روزهای آینده گفت: برای ساخت مدرسه ابتدایی روستای اکبرآباد پیمانکار مشخص شده که بزودی کلنگ زنی خواهدشد.

محمد صادق سلگی اظهار کرد: هم اکنون پنج مدرسه شامل دو مدرسه در شهرفیروزان، یک مدرسه در روستای رزینی، یک مدرسه در روستای عباس آباد و یک مدرسه در روستای ده کبود در حال ساخت هستندکه پیش بینی می شود با بهره برداری از این پروژه ها کمبود فضای آموزشی شهرفیروزان وروستاهای سطح بخش برطرف شود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location