سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، این نمایشگاه با حضور ۳۰ استان و ۲۰۰ شرکت فعال صنعت گردشگری از ۴۷ کشور جهان امروز صبح کار خود را آغاز کرده است.

شهردار نهاوند در این باره گفت: نهاوند پیشینه تاریخی متنوع، متغیر و پرباری دارد که پرداختن به هر کدام از داشته های شهر تاثیر زیادی در معرفی شهر و جذب سرمایه‌گذار را به همراه خواهد داشت و تاثیری مستقیم در بهتر شدن شرایط شهر و زندگی شهروندان خواهد گذاشت.

یوسفی نوید در ادامه گفت:بررسی شرایط موجود شهر که با وجود داشتن پتانسیل های خدادادی و طبیعی و جاذبه های گردشگری بی شمار از حداقل امکانات بهره می‌برد که این نشان دهندی ضعف و نداشتن زیرساخت های لازم در جهت توسعه شهر و جذب سرمایه گذار است.

شهردار نهاوند در ادامه گفت: بررسی مشکلات گذشته و ارائه برنامه های مدون جهت رفع مشکلات انجام شده و در فاز اول مشکلاتی مانند آسفالت معابر، جمع‌آوری آبهای سطحی، بهبود جمع‌آوری زباله، ساماندهی ورودی‌ها، افزایش چندبرابری پارک‌های محلی و بسیاری دیگر از مشکلات از حالت بحرانی خارج شده و همچنان در حال پیگیری است که رفع حداکثری مشکلات انجام پذیرد.

شهردار نهاوند در پایان گفت:با پیشرفت در جوامع امروزی در همه‌ی زمینه‌ها و سرعت گرفتن در توسعه، شهرها نیازمند تلاش بیشتر و استفاده حداکثری از زمان و امکانات می‌باشند، فرصتی برای آزمون و خطا وجود نخواهد داشت و منابع موجود در شهر باید مورد بهره برداری با حداکثر توان باشد که در همین راستا شهرداری و شورای اسلامی شهر با برنامه ریزی های صورت گرفته و استفاده از منابع داخلی و افتتاح کارگاه های تولیدی جدول، بلوک، کف‌پوش و... راه اندازی کارخانه آسفالت و معدن شهرداری را جهت انجام خدمات بهتر شروع کرده و با افزایش بودجه شهرداری و افزایش سرانه هر نفر از ده میلیون ریال به بیست میلیون ریال را گامی در تحقق توسعه همه جانبه شهر دانسته تا بتوانیم در سال جدید همچنان خدماتی بیشتر به شهروندان ارائه نماییم و در این راه مشارکت شهروندان و همراهی سرمایه‌گذاران جهت توسعه و بهبود شرایط شهری مهمترین عامل و یاری‌دهنده مدیریت شهری در این مسیر است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location