سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین،  سید محمد رضا میرصفدری معاون پشتیبانی، توسعه و منابع انسانی استانداری همدان در حاشیه ی افتتاح سالن ورزشی زنده یاد رسول شهبازی روستای کوهانی شهرستان نهاوند اظهار داشت : دولت سیزدهم مصمم است که پروژه های نیمه تمامی که از گذشته بجا مانده به بهره برداری داری برساند.

معاون پشتیبانی، توسعه و منابع انسانی استانداری همدان گفت: در استان همدان سیاست های استاندار نیز پیگیری مجدانه اهداف دولت سیزدهم است، بنابراین تمام مدیران اجرایی استان در پی هم افزایی برای اتمام پروژه های نیمه تمام هستند.

وی با اشاره به اینکه استان همدان در جذب اعتبارات سفر ریاست جمهوری جز استان های برتر کشور است ، بیان داشت: در سفر ریاست جمهوری اعتبارات بسیار خوبی برای استان اختصاص داده شد که سقف این اعتبارات بیش از ۱۴ هزار میلیارد تومان بود که به استان جهت پروژه های نیمه تمام شهرستان ها تعلق گرفت که بسیاری از این اعتبارات جذب شده اند و در حال حاضر استان همدان در جذب اعتبارات سفر ریاست جمهوری جز استان های برتر کشور است.

میرصفدری در ادامه بیان داشت: پروژه ی سالن ورزشی زنده یاد رسول شهبازی از مهمترین پروژه های شهرستان نهاوند است که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

وی افزود : با افتتاح این سالن ورزشی گامی در راستای توسعه ورزش شهرستان نهاوند برداشته می شود.

معاون پشتیبانی، توسعه و منابع انسانی استانداری همدان در خاتمه گفت: امیدواریم بیش از گذشته بتوانیم در راستای جهاد تبیین که مورد تاکید مقام معظم رهبری است گام برداریم و از رسانه ها می خواهیم که دستاوردهای دولت سیزدهم را که در راستای منویات مقام معظم رهبری و جهاد تبیین است، به گوش مردم برسانند که مردم مطلع باشند خدمتگزاران آنها چه خدماتی به مردم شریف ایران ارائه می دهند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location