سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، علی آقا محمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع مردم شهید پرور شهرستان نهاوند در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ بیان داشت : شهرستان نهاوند یکی از شهرستان های پیشرو در انقلاب اسلامی است که شهدای بسیاری همچون گروه انقلابی ابوذر را تقدیم انقلاب کرده است.

وی افزود : ساواک به گروه انقلابی ابوذر گفته بود اگرکوتاه بیایند و دست از انقلاب بردارند ، حکمشان برداشته می شود اما آنها قبول نکردند.

آقا محمدی در ادامه با اشاره به اینکه قدر داشته ها را باید دانست و از آنها بهره برد ، بیان داشت : قدر داشته ها را باید دانست و از آنها بهره برد، اگر شهید طالبیان قدر دانش آموزانش را نمی‌دانست امروز شهدای گروه انقلابی ابوذر نبودند.

وی افزود : نهاوند هنوز خودش را نشناخته است، اگر قدر داشته هایشان را بدانند حتماً پیشرفت خواهد کرد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آمریکا گفته بود ریشه انقلاب اسلامی را در خواهد آورد اما آمریکا باید بداند که ریشه این انقلاب در اسلام ناب محمدی (ص) است.

آقا محمدی بیان داشت: اگر کسی برای مردم کار کند، محبوب و عزیز خواهد شد و مسئولین باید برای رضای خدا و جلب رضایت مردم قدم بردارند .

وی در ادامه گفت: همه چیز را مردم رقم خواهند زد و این ملت بزرگ هستند که می‌توانند سرنوشت یک کشور را تغییر دهند نه دولت ها.

وی افزود : همه ی ما باید بار دیگر این انقلاب را به رخ دیگر کشور ها بکشانیم .

آقا محمدی اظهار داشت: شهید همدانی در اغتشاشات سال ۷۸ با دشمنش طوری برخورد کرد که حضرت علی با ابن ملجم مرادی برخورد کرد، اینها ریشه در اسلام و ولایت مداری دارد .

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بیان داشت : آمریکا و ایادی اش باید بدانند تا ایران اسلامی پیرو ولایت فقیه است ، در راه اسلام گام بر می‌دارد و آنها نمیتوانند بر علیه ایران کاری کنند.

وی افزود : راه را بشناسیم ، همه با هم باشیم و مطمئن باشید با این روش همیشه پیروز خواهیم بود.

وی تصریح کرد : دشمن همواره دنبال توطئه است ، اما اگر ملت با هم و پیرو ولایت فقیه باشند ، دشمن نمی تواند کاری انجام دهد .

آقا محمدی در ادامه گفت: ما باید پیرو راه امام و شهدا باشیم و جوانان و نوجوانان نهاوند سعی کنند مانند شهید سلگی باشند و راه این شهید والامقام را ادامه دهند .

وی در خاتمه بیان داشت: ایران اسلامی بعد از انقلاب اسلامی دستاوردهای بسیار خوبی داشته است که نمونه ی آن را در حادثه ای که در ترکیه رخ داد می‌توان دید ، کشور ایران ایران بعد از زلزله ترکیه ورود پیدا کرد و دستگاهی به این کشور ارسال کرده که علاوه بر اینکه زنده و مرده یاب است، دی ان ای آن فرد را هم تشخیص می دهد و این در جهان نمونه است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location