سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، دومین جلسه ستاد خدمات سفر به ریاست احمدوند فرماندار و به منظور هماهنگی بیشتر در شهرستان و میزبانی بهتر از مسافران و گردشگران شهرستان نهاوند تشکیل شد.

احمدوند فرماندار نهاوند در این جلسه ضمن قدردانی از مردم همیشه در صحنه نهاوند جهت حضور در راهپیمایی 22 بهمن، اظهار داشت: مردم نهاوند همیشه و در همه ی صحنه ها حضور داشته اند که قدر دان این حضور هستیم.

فرماندار نهاوند در ادامه این جلسه بیان داشت: نهاوند دارای طبیعت بکر و همچنین دارای جاذبه های گردشگری و تاریخی بسیاری است.

وی افزود: شهرستان نهاوند در حوزه گردشگری یکی از شهرستان های سرآمد در استان همدان است که باید نگاه ما به آن وسیع تر باشد، چرا که نهاوند در این حوزه امکانات زیادی داراست.

وی تصریح کرد: انتظار ما از مسئولین دستگاه های اجرایی این است که همه توان خود را در ایام نوروز بر روی شهرستان متمرکز نمایند تا میزبان خوبی برای مسافرانی باشیم که به شهرستان نهاوند سفر خواهند کرد.

فرماندار نهاوند گفت: مسافران امسال زودتر از هر سال وارد شهرستان خواهند شد، ستاد خدمات سفر برای میزبانی مسافران نوروزی و زیباسازی سیمای شهری و مسیرهای گردشگری در شهرستان آمادگی داشته باشند.

احمدوند با توجه به محدودیت های کرونایی در گذشته و راکد ماندن کسب و کارها در شهرستان افزود: در ایام کرونای که گذشت خیلی از کسب و کارهای مانند گردشگری دچار آسیب شده اند شرایط ایجاد میزبانی در شهرستان وجود نداشت ولی امسال با توجه به برداشتن محدودیت های کرونایی باید کمک کنیم تا با برنامه ریزی دقیق تری شاهد مسافرانی بیشتری در سطح شهر باشیم.

وی افزود: بسته های فرهنگی برای معرفی جاذبه های توریستی نهاوند در اختیار مسافران و گردشگران شهرستان قرار گیرد.

فرماندار با اشاره به ظرفیت های گردشگری شهرستان نهاوند افزود: یکی از شاخصه های مهم در توسعه نهاوند موضوع گردشگری است،امسال میتوان خدمات بهتری برای سرابهای نهاوند، خانه های بوم گردی، سفره خانه ها و مکانهای توریستی نهاوند در نظر گرفت، و ضروری است در این زمینه از هیچگونه تلاشی برای وسیع تر کردن آن دریغ نکنیم.

احمدوند تأکید کرد: پاکسازی ورودی و خروجی شهرها جمع آوری نخاله ها و یا فضولات حیوانی در مسیر راهها پاکسازی پمپ بنزین ها، فعال بودن نانوایی‌ها و داشتن کشیک،بهداشت نمازخانه های بین راهی و نظارت بر فعالیت آنها اولویت کار شهرداران بخشداران و دهیاران باشد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location