سرخط خبرها

رئیس ارشاد اسلامی نهاوند اظهار داشت: بیش از ۴ هزار نفر از دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی و عموم مردم نهاوند از جنگ شادی دیدن کردند.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، امیربحیرایی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند با بیان این مطلب افزود : جنگ شادی به مناسبت مبعث رسول مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) از روز شنبه ۲۹ اسفند ماه به مدت ۵ روز و در ۵ سانس صبح و بعد از ظهر در محل تالار اندیشه مجتمع فرهنگی و هنری امام خمینی (ره) با استقبال چشمگیر علاقمندان و عموم مردم برگزار شد .

بحیرایی ضمن تقدیر و تشکر از اداره محترم اموزش و پرورش شهرستان به خاطر همکاری بسیار صمیمانه در این خصوص گفت : با هماهنگی های به عمل امده با این مجموعه دانش اموزان مقاطع مختلف تحصیلی از جنگ شادی که به مناسبت مبعث رسول اکرم (ص) برگزارشده بود، اعزام شدند .

وی افزود: این جنگ شادی به همت گروه نمایشی فروغ به سرپرستی هنرمند ارجمند اقای صحبت اله روشنفکر و در اجرای نمایش آن آقایان محمد سیاوشی ، حجت اله چهاردولی، شاپورقپانوری ، احمدرضا و صحبت اله روشنفکر و خانمها سیماسوری، ملیکا بحیرایی، نگین دلوچی و مژگان دلوچی به هنرنمایی پرداختند و آقایان وحید کیانی نوازنده گیتار و سلمان قیاسوند به عنوان خواننده اجرای برنامه داشتند.

امیربحیرایی افزود : ایجاد شور و نشاط اجتماعی و پرنمودن اوقات فراغت خانواده ها و نوجوانان و جوانان با استفاده از ظرفیت هنر و تولیدات هنری از سیاستهای این اداره بوده که به حمداله شاهد استقبال مردم عزیز نهاوند از این برنامه های شاد و متنوع بوده و هستیم .

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location