سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین،  سرهنگ مختاری فرمانده سپاه ناحیه نهاوند با اشاره به حضور بسیجیان شهرستان در مناطق عملیاتی جنوب اظهار داشت : در اسفند ماه دومین کاروان راهیان نور در قالب ۳ دستگاه اتوبوس به استعداد ۱۴۰ نفر از بسیجیان پایگاه‌های مقاومت برادر و خواهر به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند .

وی افزود : در اسفند ماه همچنین ۴۰ نفر از دانشجویان شهرستان نیز به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند .

سرهنگ مختاری در ادامه گفت : در سال ۱۴۰۱ سپاه ناحیه نهاوند به حمد الله در ۵ مرحله موفق به اعزام ۶۰۰ نفر از خواهران و برادران بسیجیان به مناطق عملیاتی جنوب شده اند.

وی افزود : زائران در این مرحله از مناطق عملیاتی کربلای ۵ ، والفجر ۸‌ شلمچه ، طلائیه و کربلای ایران اسلامی بازدید خواهند داشت .

وی تصریح کرد: مناطقی که محل معراج شهدا است ‌جایی که روح پاک شهدا هم حضور دارند و هم ناظر هستند و مطمئنا حضور بسیجیان در این مناطق در راستای جهاد تبیین و آشنایی با فرهنگ جهاد و شهادت بوده و باعث تقویت بنیه اعتقادی آنها خواهد شد.

وی به بسیجیان و زائرین توصیه کرد : با بصیرت و شناخت کامل به این سفر بروند که از این سفر یک ره توشی معنوی با خود همراه آورده و به عنوان یک سفیر و عمار نکات معنوی و برداشت های خوب خود را به اطرافیان منتقل نمایند .

سرهنگ مختاری در پایان گفت : زائرین سفر راهیان نور از مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس در جنوب کشور به مدت ۴ روز بازدید خواهند کرد .

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location