سرخط خبرها

فرمانده انتظامي شهرستان "نهاوند" ، از دستگيري یک نفرسارق منزل توسط پاسگاه انتظامي شهرک اين شهرستان خبر داد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، سرهنگ ذبيح الله درويشي در تشريح اين خبر بيان داشت:درپي وقوع سرقت منزل درسطح يکي از روستاهاي حوزه پاسگاه شهرک اين شهرستان موضوع دستگيري سارق يا سارقين احتمالي دردستور کار ماموران انتظامي قرار گرفت.

وي افزود: ماموران پاسگاه انتظامي شهرک با انجام اقدامات اطلاعاتي وبکارگيري شگردهاي خاص پليسي یک نفر سارق سابقه دار را شناسايي وبا هماهنگي مقام قضايي وي را در مخفيگاهش دستگير کردند.

اين مقام انتظامي در ادامه افزود: متهم در بازجويي هاي فني صورت گرفته به سرقت منزل شخصي به هويت معلوم در يکي از روستاهاي حوزه پاسگاه انتظامي شهرک اعتراف کرد که پرونده قضايي در اين راستا تشکيل و ساير اقدامات قانوني و قضايي در حال انجام است.

فرمانده انتظامي شهرستان نهاوند درپايان اين خبر با اشاره به اهميت مشارکت هاي عمومي در امر پيشگيري از سرقت به شهروندان محترم توصيه کرد تا نسبت به رعايت نکات ايمني همچون نصب دوربين هاي مداربسته،استفاده از قفل و درب هاي محکم ومطمئن،عدم نگهداري پول نقد و طلا وجواهر در منزل و... نسبت به ارتقاء ضريب امنيت منازل و ديگر اماکن خصوصي اهتمام داشته و هر گونه موارد مشکوک را بلافاصله از طريق تلفن تماس110به پليس گزارش دهند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location