سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نهاوند با بیان این مطلب افزود : مسابقه خوشنویسی با موضوع " کتابت قرآن کریم" به مناسبت لیالی قدر و با همکاری ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و اموقاف و امور خیریه و انجمن خوشنویسان شهرستان نهاوند برگزار می شود .

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نهاوند گفت : انس با قرآن کریم سبب رفع تمامی مسایل و مشکلات جوامع خواهد شد و استفاده از ظرفیت هنر برای این منظور یکی از راهبردهای تاثیر گذار است .

وی تاکید کرد : کتابت قرآن کریم و توجه به معانی روح بخش آن برای تربیت و سازندگی انسان است و اگر نگاه کاتب قران یک نگاه تربیتی باشد شیوه نگارش و خطی که با آن قرآن را کتابت میکند قرآنی خواهد شد.

photo 2023 04 08 14 52 30

امیر بحیرایی خاطر نشان کرد : این مسابقه با حضور اساتید و خوشنویسان برتر شهرستان و استان علاقمندان در روز سه شنبه 22 فروردین ماه مصادف با 20 رمضان از ساعت 9 الی 12 در محل مجتمع فرهنگی و هنری امام خمینی (ره) خواهد بود .

وی افزود: این مسابقه در رشته های شکسته . شکسته نستعلیق . نسخ . ثلث و ... بوده که علاقمندان برای شرکت می توانند با در دست داشتن لوازم مورد نیاز به محل برگزاری واقع در بلوار شهید بهشتی مجتمع فرهنگی و هنری امام خمینی (ره) مراجعه نموده و از اجر معنوی این برنامه نیز بهره مند گردند .

امیر بحیرایی در پایان افزود : به شرکت کنندگان در این برنامه معنوی هدایایی به رسم یاد بود اهدا خواهد شد .

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location