سرخط خبرها

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، ضرغام احمدوند با اشاره به مشکلات پیش آمده در سراب‌های نهاوند به واسطه سو مدیریت با تاکید بر اینکه سراب‌ها جزو منابع ملی هستند و ملک افراد به حساب نمی آیند، گفت: برخی ادعای مالکیت بر آنها را دارند در حالی که سند سراب‌های نهاوند به نام منابع طبیعی است.

وی در ادامه از اداره سراب‌ها به ویژه سراب گیان و فارسبان یاد کرد و یادآور شد: مدیریت آنها به مدت یک سال به شورا و شهرداری واگذار شد اما آن طور که باید و شاید خواسته مردم برآورده نشد به خصوص وضعیت بهداشتی که بسیار نامناسب بود.

وی افزود: برخی افراد در فضای مجازی با دادن اطلاعات غلط به مردم اعلام می‌کنند که سراب‌ها به صورت ۹۹ ساله واگذار شده و همین امر منجر به اعتراض عده‌ای شد و در نهایت مشکلاتی را برای مسافران به وجود آورد که این شایسته نهاوند و تاریخ و اعتبار گردشگری این شهرستان نیست.

ضرغام احمدوند تاکید کرد؛ با همه داشته ها و ظرفیت های شهرستان در حوزه گردشگری و وجود سراب ها هنوز فرهنگ سرمایه گذاری و توسعه زیر ساخت ها و ایجاد اشتغال از طریق این پتانسیل ها بیگانه است و متولیان در فرهنگ سازی این موضوع موفق عمل نکرده اند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location