سرخط خبرها

زهرا سهرابی - خبرنگار

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، جلسه کمیته اقدام مشترک کارگروه تنظیم بازار شهرستان نهاوند در راستای پایش مستمر وضعیت بازار، پیگیری برای اجرایی شدن مصوبات کارگروه تنظیم بازار به ریاست معاون عمران و برنامه ریزی فرمانداری و سایر اعضا صبح امروز برگزار شد.

معاون عمران و برنامه ریزی فرمانداری نهاوند در این نشست گفت: در راستای اولویت قرار دادن معیشت مردم، بازرسی و پایش بازار باید به‌طور جدی از اهم کارهای مجموعه مدیریتی شهرستان باشد و در دستور کار قرار گیرد.

جعفر سلگی گفت: افزایش نرخ کرایه وسایل حمل و نقل عمومی اعم از تاکسی و مینی بوس از اول اردیبهشت ماه مجاز خواهد بود و هر فردی که مبالغ کرایه را زودتر از اول اردیبهشت ماه تغییر دهد، تخلف کرده است.

photo 2023 04 10 17 36 43

وی با بیان اینکه سازمان تاکسیرانی مسئول رسیدگی به این تخلف است، افزود: سازمان تاکسیرانی باید در پی دریافت گزارشات مردمی و همچنین بازدیدهای میدانی که از سطح شهر صورت می گیرد، با تخلفات برخورد کند.

معاون عمران و برنامه ریزی فرمانداری تاکید کرد: تمام تاکسی های سطح شهر باید تا پایان اردیبهشت ماه به کارت خوان مجهز شوند همچنین کلیه تاکسی هاموظفند تا ۱۵ اردیبهشت ماه نرخنامه جدید و مصوب را همراه بالصاق عکس راننده بر روی شیشه جلوی تاکسی نصب کنند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location